2020/01/17
۱۳۹۸ جمعه ۲۷ دي
یوروهای برانکو در بازار آزاد

یوروهای برانکو در بازار آزاد

حساب باشگاه نه ریال دارد و نه دلار و یورو و همین مسئله باعث بدقولی پرسپولیسی‌ها در قبال کالدرون شده است.

دوات آنلاین-بیش از یک ماه است که گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس شده و هدایت سرخ‌پوشان را بر عهده گرفته است. توافق پرسپولیس و مربی آرژانتینی با رقمی حدود 700 هزار یورو صورت گرفت و قرار شد اولین قسط دستمزد کالدرون در همان روزهای نخست حضور او و در اردوی ترکیه پرداخت شود.

 

در حالی که تصور می‌شد حساب باشگاه به خاطر تهیه و تامین طلب 650 هزار یورویی برانکو، سرمربی سابق سرخ‌ها پر باشد و مشکلی بابت پرداخت قسط اول کالدرون وجود نداشته باشد اما در کمال تعجب با گذشت بیش از یک ماه هنوز یک یورو هم به سرمربی آرژانتینی پرداخت نشده و گویا صدای اعتراض او درآمده است.

 

طبق توافق قرار بوده 300 هزار یورو در همان هفته نخست به کالدرون پرداخت شود که مسئولان باشگاه تا امروز به قول‌شان عمل نکرده‌اند و اولین چالش جدی طرفین کلید خورده است. البته ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در دیدار با کالدرون ضمن دلجویی از او قول داده به زودی مبلغ مورد نظر را به حساب سرمربی سرخ‌پوشان واریز کند اما سوال اینجاست که650 هزار یورویی که برای پرداخت طلب برانکو در صورت حضور در تهران آماده شده بود و گفته می‌شد در گاوصندوق باشگاه است چه شده که پرسپولیسی‌ها نتوانسته‌اند به سرمربی جدیدشان پرداختی داشته باشند؟

 

بر اساس شنیده‌ها 650 هزار یورو که گویا بخشی از آن با حواله 500 هزار یورویی وزارت و با ارز دولتی تهیه شده بود پس از آنکه برانکو تصمیم به قطع همکاری می‌گیرد و به ایران برنمی‌گردد تا مدتی در حساب باشگاه بوده و با آغاز نقل‌وانتقالات و نیاز باشگاه به تسویه‌حساب با بازیکنان برای طلب فصل گذشته و پیش‌پرداخت برای قراردادهای جدید، یوروها به بازار آزاد رفته و تبدیل به ریال شده تا بخشی از پول مورد نیاز برای نقل‌وانتقالات تامین شود.

 

حالا حساب باشگاه نه ریال دارد و نه دلار و یورو و همین مسئله باعث بدقولی پرسپولیسی‌ها در قبال مرد آرژانتینی شده و او برای گرفتن طلبش نزد مدیرعامل باشگاه رفته و دوباره وعده چند روز دیگر را گرفته است.

 

منبع: خراسان

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.