2020/09/20
۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور
شوت‌های سنگینی شجاعیان توجه استراماچونی را جلب کرد

شوت‌های سنگینی شجاعیان توجه استراماچونی را جلب کرد

برای جانشینی پاتوسی ابتدا نام پوکیارلی ایتالیایی مطرح شد. بازیساز سابق کیوو که بازوبند کاپیتانی این تیم را نیز بر بازو می‌بست. این انتقال اما به دلایل مختلف از جمله مشکلات مالی استقلال انجام نشد.

دوات آنلاین-چند هفته است که از جدایی آیاندا پاتوسی می‌گذرد اما باشگاه استقلال هنوز در جذب جانشین او موفق نبوده و هیچ خبری از حضور یک بازیساز در این تیم نمی‌شنویم. پاتوسی در بنی‌‌یاس جا افتاده، حضور فعالی در تمرینات این تیم دارد و آماده بازی در لیگ امارات می‌شود اما فتحی و سایر مدیران استقلال هنوز برای انتخاب جانشین و البته آغاز پروسه جذب او اقدامی نکرده‌اند.

 

برای جانشینی پاتوسی ابتدا نام پوکیارلی ایتالیایی مطرح شد. بازیساز سابق کیوو که بازوبند کاپیتانی این تیم را نیز بر بازو می‌بست. این انتقال اما به دلایل مختلف از جمله مشکلات مالی استقلال انجام نشد. بعد از منتفی شدن این انتقال، فتحی به هواداران استقلال قول داد تا دو روز دیگر اخبار خوشی به گوش‌شان می‌رساند. الآن حدود سه هفته از آن وعده می‌گذرد و استقلال موفق نشده بازیسازی خارجی جذب کند.

 

اگر سری به تمرینات استقلال بزنیم می‌بینیم که آندره‌آ استراماچونی برای پوشش این منطقه از زمین، تصمیم به استفاده از داریوش شجاعیان گرفته و از او به عنوان بازیساز بازی گرفته. شجاعیان هم در بازی‌های تدارکاتی تا حدودی توانسته خواسته‌های استراماچونی را اجرا کند و به همین دلیل نزدیکترین بازیکن برای بازی در این پست است.

 

اگر به هر دلیلی استقلال تا آغاز لیگ نتواند بازیسازی خارجی جذب کند، استراماچونی از داریوش شجاعیان در این پست استفاده خواهد کرد. بازیکنی تکنیکی که هر چند مثل بازیسازها خوب پاس نمی‌دهد اما مربی ایتالیایی روی شوت‌های خطرناک و سنگین او حساب باز کرده و به همین دلیل او را برای بازی در این پست انتخاب کرده. بازیکنی که در دوران مربیگری وینفرد شفر یا مصدوم می‌شد  یا در کناره‌های زمین بازی می‌کرد.

 

منبع: ایران ورزشی

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.