2019/12/14
۱۳۹۸ شنبه ۲۳ آذر
چه کسی در کار استراماچونی دخالت می کند؟

چه کسی در کار استراماچونی دخالت می کند؟

مدیرعامل استقلال با بازیکنان دیپورت شده آن‌ها را به تیم بازگرداند تا مشخص شود تصمیمات سرمربی در استقلال به خواسته مدیران وتو می‌شود

دوات آنلاین-روزی که استراماچونی به استقلال آمد، همه از دیسیپلین خاص ایتالیایی این سرمربی صحبت می‌کردند. نمی‌خواهیم نظم و انضباط ایجاد شده در تیم را زیر‌سوال ببریم، چرا‌که فعلا همه چیز در تمرینات این تیم در جای خود قرار دارد و از چهره استراماچونی این‌طور استنباط می‌شود که عزمش را برای موفقیت تیمش جزم کرده است اما در همین مدت کوتاه، یکی، دو موضوع بد‌ جوری توی ذوق زده است.

 

محسن کریمی در مقطعی در همان ابتدای ورود استرا به استقلال، به دلیل غیبت در تمرینات و شاید برخی مسائل فنی از تیم کنار گذاشته‌ و جدایی‌اش از استقلال رسانه‌ای شد.

 

رضا آذری هم یکی دیگر از بازیکنانی بود که شرایط مشابهی داشت و استراماچونی ترجیح داد با او صحبتی داشته باشد و تلویحا به او اعلام کند در لیست استقلال برای فصل پیش‌رو جایی ندارد و بهتر است فوتبالش را در تیم دیگری دنبال کند. آذری هم در رسانه‌ها اعلام کرد که از استقلال جدا می‌شود. اما در جلسه‌ای که این بازیکنان به صورت جداگانه با مدیران باشگاه داشتند، ورق برگشت و هر دو این بازیکنان، برخلاف آن چه استرا خواسته بود، به تمرینات تیم بازگشتند! چرایی این موضوع باید مشخص شود.

 

آیا بازگشت این بازیکنان به دنبال تغییر نظر شخص سرمربی بوده، یا دخالت مستقیم اعضای مدیریتی باشگاه در کار سرمربی؟! آیا استراماچونی تصمیمش را تغییر داده و فقط در نظر داشته‌ که اولتیماتومی به بازیکنانش داده باشد یا موضوع چیز دیگری است؟! مدیرعامل استقلال بعد از برگزاری جلسه با بازیکنان دیپورت شده آن‌ها را به تیم بازگرداند تا مشخص شود ظاهرا ماجرا تغییر چندانی نکرده‌ و تصمیمات سرمربی، آن‌جا در استقلال به خواسته مدیران وتو می‌شود...

 

منبع: خراسان

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.