2019/12/06
۱۳۹۸ جمعه ۱۵ آذر
دلخوری استراماچونی از استقلال ؛ نقل و انتقالات خارجی استقلال روی هوا

دلخوری استراماچونی از استقلال ؛ نقل و انتقالات خارجی استقلال روی هوا

استراماچونی در روزهای اخیر بارها به جذب 2 بازیکن دیگر تأکید کرده و خواهان حضور گزینه‌های تازه برای پست‌های دفاع چپ و هافبک بازیساز شده است.

دوات آنلاین-در روزهای اخیر نام‌های متعددی از بازیکنان خارجی برای حضور در استقلال مطرح شده‌اند.

 

 از چند بازیکن ایتالیایی تا برخی گزینه‌های برزیلی. اخیراً نیز نام بازیکنانی از کشورهای پرتغال، آرژانتین و حتی بوسنی به گوش رسید ضمن اینکه در این لابه‌لا صحبت از حضور مدافع سوری هم شد. همه این نام‌ها اما هرگز وارد مذاکرات جدی با باشگاه استقلال نشدند و مشخص نیست که مسئولان این باشگاه در شرایطی که می‌دانند استراماچونی به جذب یک هافبک بازیساز و مدافع چپ خارجی تأکید داشته، چرا زمینه جذب این بازیکنان را فراهم نمی‌کنند؟

 

 بعد از جدایی علی خطیر از مسئولیت نقل و انتقالات استقلال، اعضای هیأت مدیره مسئولیت مذاکره با بازیکنان را به عهده گرفتند و در این بین به نظر می‌رسد که نقش کامران منزوی محوری‌تر باشد اما تا کنون این عضو هیأت مدیره اقدامی در این راستا انجام نداده که نگرانی استراماچونی را هم به دنبال داشته است.

 

استراماچونی در روزهای اخیر بارها به جذب 2 بازیکن دیگر تأکید کرده و خواهان حضور گزینه‌های تازه برای پست‌های دفاع چپ و هافبک بازیساز شده است اما در باشگاه استقلال عملاً اقدامی در این راستا انجام نمی‌شود و تنها این واسطه‌ها هستند که نام برخی بازیکنان را به امیرحسین فتحی می‌دهند و مدیرعامل استقلال هم اسامی را در اختیار استراماچونی قرار می‌دهد و بعد از آن نیز دیگر پیگیری نمی‌شود.

 

 این وضعیت در شرایطی نگرانی و حتی دلخوری استراماچونی را به دنبال داشته که لیگ قرار است به زودی آغاز شود و استراماچونی نیز تأکید دارد که بازیکنان جدید هرچه زودتر در تمرینات حضور یابند. مسئولان باشگاه استقلال اما از ترس اینکه خریدهای جدید نتوانند انتظارها را برآورده کنند و آنگاه آنها با انتقادهایی از سوی رسانه‌ها مواجه شوند خرید بازیکنان خارجی را متوقف کرده‌اند اما در عین حال این موضوع را به طور علنی به آقای سرمربی اعلام نمی‌کنند.

 

بازگشت برخی بازیکنان اخراج شده مانند محسن کریمی و رضا آذری به تمرینات در راستای همین اهداف انجام شده و مسئولان باشگاه استقلال در تلاشند تا به هر شکل شده سرمربی ایتالیایی را از خرید بازیکنان جدید خارجی منصرف کنند و شرایطی را به وجود آورند که او با همین بازیکنان داخلی وارد لیگ نوزدهم شود.

 

سرمربی استقلال اما پیش از حضور در این تیم از سران باشگاه قول گرفته بود که تیمش 3 بازیکن خارجی داشته باشد.

 

حتی صحبت از جذب بازیکنی از ایتالیا بود که خود استراماچونی نامش را به باشگاه داده بود اما تمام این برنامه‌ها متوقف شده است.

 

منبع: ایران ورزشی

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.