2020/01/19
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ دي
اعترافات قاتل مدل معروف اینستاگرام

اعترافات قاتل مدل معروف اینستاگرام

قاتل از کاری که کرده ابراز تأسف کرد و گفت: بله متأسفم و در فرآیند تحقیق کمک خواهم کرد.

دوات آنلاین-اسرار قتل یک مدل معروف اینستاگرام به سوژه‌ای برای رسانه‌های غربی تبدیل شده است. این زن که یک مدل روس است به طرز وحشتناکی کشته جسدش در چمدان مسافرتی داخل خانه اش در مسکو پیدا شد.

 

رکنا به نقل از دیلی میل نوشت یک متخصص در فناوری اطلاعات به نام «ماکسیم گاریف» ۳۳ ساله، دوست و معشوق ایکاترینا به قتل و قرار دادن جسد او در چمدانی در داخل خانه اش اعتراف کرد.

 

کارآگاهان ماکسیم را پیش از آنکه سوار ماشین پلیس کنند و به دفتر رسمی بازجویی ببرند، مورد سؤال و جواب قرار دادند. او ادعا می‌کند ایکاترینا ستاره اینستاگرام که پزشک هم بوده، به توانایی‌های او اهانت کرده است.

 

گاریف به قتل خانم دکتر و مدل روسی اعتراف کرد. قاتل درباره رفتار‌های تحقیرکننده ایکاترینا می‌گوید: چند بار به من توهین کرد و به توانایی من اهانت کرد و دیگر نتوانستم تحمّل کنم. او می‌گوید: حدود پنج بار به گردن و سینه اش با چاقو ضربه زدم.

 

قاتل از کاری که کرده ابراز تأسف کرد و گفت: بله متأسفم و در فرآیند تحقیق کمک خواهم کرد.

 

ایکاترینا پزشکی خوانده بود و در زمینه امراض پوستی تخصص داشت، او در یکی از بیمارستان‌های مسکو کار می‌کرد و مدرک خود را از دانشگاه تحقیقات علوم پزشکی ملی روسیه «پیروگوف» وابسته به وزارت بهداشت روسیه دریافت کرده بود. او پیشتر در مسابقه ملکه زیبایی مسکو شرکت کرده و در اینستاگرام بیش از ۸۵ هزار فالوئر داشت.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.