2020/01/19
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ دي
سرنوشت سیاه زن قربانی تعرض

سرنوشت سیاه زن قربانی تعرض

متهم که زنی 43 ساله‌است دیروز در شعبه 2 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد. در ابتدای جلسه کیفرخواست علیه او به اتهام سرقت و آدم ربایی خوانده و نماینده دادستان خواستار صدور حکم قانونی در این خصوص شد در ادامه شکات در جایگاه قرار گرفتند آنها جزئیات آنچه اتفاق افتاد‌بود را توضیح داده وخواستار مجازات متهم شدند.

دوات آنلاین-زن معتاد که برای تامین هزینه مواد اقدام به سرقت و آدم‌ربایی کرده‌بود وقتی در برابر قضات قرار گرفت گفت که اعتیاد زندگی او را از بین برد و باعث شد دست به ارتکاب جرم بزند.

 

به گزارش دوات آنلاین متهم که زنی 43 ساله‌است دیروز در شعبه 2 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد. در ابتدای جلسه کیفرخواست علیه او به اتهام سرقت و آدم ربایی خوانده و نماینده دادستان خواستار صدور حکم قانونی در این خصوص شد. در ادامه شکات در جایگاه قرار گرفتند آنها جزئیات آنچه اتفاق افتاد‌بود را توضیح داده وخواستار مجازات متهم شدند.

 

در اولین شکایت زنی جوان گفت: متهم با من طرح دوستی ریخت او با چهره‌ای خیلی مهربان نزدیک من شد و گفت که رنگم پریده و آب میوه‌ای داد تا بخورم من هم قبول کردم وقتی آب میوه را خوردم دیگر نفهمیدم چه شده و وقتی بهوش آمدم طلاهایم سرقت شده‌بود.

 

دومین شاکی که زنی مسن بود گفت: متهم با من طرح دوستی ریخت او به من بیسکویت مسموم داد و بعد از اینکه بی‌حال شدم من را سوار ماشین کرد و به مکانی دیگر برد. بعد هرچه طلا داشتم برداشت و من را در خیابان رها کرد.

 

در ادامه نوبت به متهم رسید. او گفت اتهام را قبول دارد و ادامه داد: ماجرا زمانی آغاز شد که چند مرد از من سوءاستفاده  و فیلم و عکس تهیه کردند آنها از من اخاذی می‌کردند و من اشتباه کردم وپیش پلیس نرفتم و به آنها پول می‌دادم تا اینکه یک روز با زنی آشنا شدم او من را به خانه‌اش دعوت کرد و یک قرص به من داد من که خیلی تحت فشار بودم آن قرص را خوردم و از حالت عادی خارج شدم تلو تلو می‌خوردم و به فکر سرقت بودم از خانه آن زن سرقت کردم و او هم چیزی نگفت من بعد از آن معتاد شدم و مدام سرقت می‌کردم.من خانواده خوبی دارم آنها آدمهای آبروداری هستند و تحصیلات بالا و شغل خوبی دارند. من هم آدم آبروداری بودم اما اعتیاد من را خراب کرد شوهرم خیلی مرا دوست داشت بعد از دستگیری‌ام سکته کرد و مرد و حالا تنها آرزویم این است که سرقبرش بروم و خیرات کنم و از او طلب بخشش کنم.

 

متهم در بیان اخرین دفاع بازهم عذرخواهی کرد و خواستار بخشش از سوی شکات و دادگاه شد. قضات برای صدور رای دادگاه وارد شور شدند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.