2019/11/16
۱۳۹۸ شنبه ۲۵ آبان
درخواست قصاص برادر به اتهام قتل پدر

درخواست قصاص برادر به اتهام قتل پدر

درحالی که پسر جوان منکر جنایت بود، تحقیقات نشان می‌داد که او در قتل نقش دارد.

دوات آنلاین-پسر جوانی که به اتهام قتل پدرش بازداشت شده در حالی قرار است  پای میز محاکمه برود که مدعی است بی‌گناه است.

 

آبان سال گذشته مرگ مشکوک مردی میانسال در یکی از بیمارستان‌های پایتخت به بازپرس کشیک قتل اعلام شد. به‌دنبال اعلام این خبر  در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد چند روز قبل مرد میانسالی که آثار ضرب و جرح روی بدنش بود به بیمارستان منتقل شده  اما وی قبل از مرگ به  کادر درمان گفته که پسرش او را مجروح کرده است.باتوجه به اظهارات کادر درمان بیمارستان؛ پسر مرد میانسال به دستور بازپرس جنایی بازداشت شد. اما در تحقیقات منکر جنایت شد و گفت: من قتلی مرتکب نشده‌ام پدرم به خاطر وضعیت جسمی‌اش  تعادل نداشت  و مدام زمین می‌خورد. اینبار نیز همین اتفاق افتاد و بلافاصله او را به بیمارستان منتقل کردم.

 

درحالی که پسر جوان منکر جنایت بود، تحقیقات نشان می‌داد که او در قتل نقش دارد و از طرفی دختران مقتول نیز با مراجعه به دادسرای امور جنایی خواهان قصاص برادرشان شدند.

 

درنهایت با تکمیل تحقیقات و باتوجه به اظهارات مقتول قبل از مرگش، درخواست قصاص اولیای دم و مدارک موجود در پرونده آخرین دفاع از متهم جوان گرفته شد و پرونده او برای محاکمه به زودی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال خواهد شد.

 

منبع: ایران

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.