2019/10/23
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ آبان
قتل2برادرزاده باانگیزه ناموسی

قتل2برادرزاده باانگیزه ناموسی

قاتل پس از خفه کردن دختر 16 ساله با روسری، دختر 27 ساله را نیز با چاقو کشت.

دوات آنلاین-مرد معتاد پس از حبس کردن اعضای خانواده‌اش در اتاق، دختران برادرش را در اقدامی هولناک به قتل رساند.

 

ساعت 9 شامگاه دوشنبه 27 خرداد اهالی روستای تنگه یک بخش مرکزی آبادان در تماس با پلیس از وقوع جنایتی هولناک در یکی از خانه‌های روستا خبر دادند. با اعزام مأموران پلیس به محل مشخص شد مرد 39 ساله پس از حبس کردن همسر و دو فرزندش در یکی از اتاق‌های خانه، دو برادرزاده 16 و 27 ساله‌اش را در اتاقی دیگر به قتل رسانده است.

 

سرهنگ محسن تقی‌زاده، فرمانده انتظامی آبادان به خبرنگار «ایران» گفت: «بررسی‌های پلیس نشان می‌داد یکی از مقتولان که دختری 16 ساله بود مدتی قبل به‌دلیل ناسازگاری با نامادری‌اش خانه پدری خود را در شیراز ترک کرده و به خانه عمویش - عامل قتل- آمده و با آنها زندگی می‌کرد و دختر 27 ساله نیز پس از مرگ پدر و جدایی از همسرش به خانه عمویش آمده بود که به دست وی به قتل رسید.

 

متهم در بازجویی‌ها مدعی شد از مدتی قبل به روابط برادرزاده‌هایش با افراد دیگر ظنین شده و به همین دلیل تصمیم به قتل آنها گرفته است. او پس از محبوس کردن خانواده‌اش، دو برادرزاده‌اش را به اتاقی دیگر برده و پس از خفه کردن دختر 16 ساله با روسری، دختر 27 ساله را نیز با چاقو کشته است.»

 

وی افزود: «همسر قاتل که متوجه این جنایات هولناک شده بود، با گوشی همراهش به یکی از معتمدان روستا موضوع را خبر داده و او نیز با پاسگاه تماس گرفته بود. با رسیدن مأموران متهم در صحنه دستگیر شد و به قتل اعتراف کرد.»

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.