2019/09/22
۱۳۹۸ يکشنبه ۳۱ شهريور
آزیتا ترکاشوند، بازیگر نقش گلی ثابتی در سریال گاندو : : اتفاقات بسیار جذاب و خوبی در راه است

آزیتا ترکاشوند، بازیگر نقش گلی ثابتی در سریال گاندو : : اتفاقات بسیار جذاب و خوبی در راه است

این نقش یک شخصیت منفی متفاوت و جدید است که این نوع به تصویر کشیدن یک کاراکتر منفی زن را خودم برای اولین بار دیده بودم.

دوات آنلاین-گلی ثابتی یکی از شخصیت‌های منفی سریال گاندو است که نقش او را آزیتا ترکاشوند به‌خوبی بازی کرده است. ترکاشوند درباره این سریال توضیحاتی داده و می‌گوید گلی ثابتی نقشی پرچالش برای او بود.

 

آزیتا ترکاشوند درباره علت بازی در سریال گاندو به صبا گفت: روزی که فیلمنامه به من پیشنهاد شد به دلیل قصه جذاب و نقش متفاوت و پرچالشی که گلی ثابتی داشت با علاقه آن را پذیرفتم.

 

وی تاکید کرد: در زمان کار، جواد افشار حتی از یک نگاه بازیگر به سادگی عبور نمی کرد و با وسواس با ما همراه بود.

 

ترکاشوند افزود: سریال گاندو در قسمت اول چک خود را به مخاطب زد و توانست بیننده را با خود همراه کند.

 

این بازیگر درباره کاراکتر گلی ثابتی بیان کرد: این نقش یک شخصیت منفی متفاوت و جدید است که این نوع به تصویر کشیدن یک کاراکتر منفی زن را خودم برای اولین بار دیده بودم. در طول سریال اتفاقات عجیب و غریبی برای این شخصیت به وجود می آید که بلاشک برای مخاطب هم جذاب است. سریال گاندو متناسب با شرایط روز است تا درددل بسیاری از مردم را بازگو کند.

 

ترکاشوند در پایان بیان کرد: اتفاقات بسیار جذاب و خوبی برای سریال در راه است و امیدوارم مخاطب تا آخرین قسمت با ما همراه باشد و از تماشای سریال لذت ببرد.

 

منبع: صبا

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.