2019/09/17
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۶ شهريور
بیوگرافی کامل کیمیا حسینی ،بازیگر نقش پونه دختر خانواده در سریال خانواده دکتر ماهان

بیوگرافی کامل کیمیا حسینی ،بازیگر نقش پونه دختر خانواده در سریال خانواده دکتر ماهان

او وقتی 7 سال بیشتر نداشت در فیلم سینمایی جدایی نادر از سیمسین ساخته اصغر فرهادی بازی کرد.

دوات آنلاین-سریال خانواده دکتر ماهان سریالی جذاب به ویژه برای نوجوانان است. یکی از شخصیت‌های این سریال پونه دختر دکتر ماهان است که نقش او را کیمیا حسینی بازی کرده است.

 

کیمیا حسینی تک فرزند خانواده است که روز 7 مرداد سال 82 در تهران به دنیا آمد البته اصالتا اهوازی است. سریال خانواده دکتر ماهان اولین تجربه بازیگری کیمیا نیست بلکه او خیلی زود وارد این عرصه شد و وقتی 7 سال بیشتر نداشت در فیلم سینمایی جدایی نادر از سیمسین ساخته اصغر فرهادی بازی کرد.

 

کیمیا حسینی درباره نحوه انتخاب‌شدنش در فیلم جدایی نادر از سیمین می‌گوید: مادرم در کانون پرورش فکر کار می‌کرد و در کارگاه ساخت عروسک‌های متحرک بود. وقتی آقتای معصومیان به کانون آمد و فهمید مادر من فرزندی در آن سن و سال دارد پیشنهاد بازیگری را مطرح کرد و در نهایت خانواده و خودم رضایت دادیم.

 

کیمیا بعد از این فیلم در کارهای دیگری همن حضور داشت. سلام بر فرشتگان، فرزند خوانده، عملیات مهد کودک و ساکن خانه چوبی از جمله فیلم‌هایی است که این دختر در آنها بازی کرده است.

 

او درباره این‌که آیا بازیگری به درس‌اش لطمه‌ای نمی‌زند، می‌گوید: من درس‌هایم را خوب می‌خوانم و آرزو دارم در آینده مخترع شوم. فقط موقع فیلمبرداری خانه چوبی چون خیلی از لوکیشن‌ها خارج از تهران بود مجبور شدم معلم خصوصی بگیرم.

 

کیمیا اوقات فراغتش را با ورزش شنا پر می‌کند و به کارگاه سفال‌گری هم می‌رود.

 

کیمیا حسینى  درباره بازی در سریال خانواده دکتر ماهان گفت: تجربه بازى در سریال هاى تلویزیونى را نداشتم و برایم جالب بود که تجربه بازى در سریال هاى صداوسیما را هم تجربه کنم. آقای قویدل یکى از کارگردانان خوب تلویزیون است که همواره دوست داشتم با ایشان همکارى کنم. از نتیجه این همکارى راضى و خوشحال هستم.

 

وى گفت: پونه در سریال خانواده دکتر ماهان علاقه زیادى به ساخت فیلم و کارگردانى دارد و اخبار سینما و تلویزیون را دنبال مى­‌کند. در مجموع نقش متفاوتى را در خانواده دکتر ماهان بازی میکنم که امیدوارم این سریال مورد توجه مردم و مخاطبان تلویزیون قرار بگیرد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.