2019/12/14
۱۳۹۸ شنبه ۲۳ آذر
کودک 4 ماهه، قربانی رابطه پنهانی مادر خیانتکار

کودک 4 ماهه، قربانی رابطه پنهانی مادر خیانتکار

متهم کودک را با چاقو کشت و بدنش را در قابلمه آب جوش پخت.

دوات آنلاین-کودکی 4 ماهه در آمریکا قربانی رابطه پنهانی مادرش شد و به دست نامزد او به طرز فجیعی به قتل رسید.

 

با تماس مادر کودک با اداره پلیس ایالت تنسی آمریکا ماموران وارد ماجرا شدند و با بررسی صحنه جرم و انتقال جسد به پزشکی قانونی متهم را قبل از متواری شدن دستگیر کردند.

 

به گفته مجرم، وی زمانی که فهمید پدر واقعی پسر 4 ماهه شان نیست و تاکنون به اشتباه فکر می کرد که پدر واقعی کودک است در اقدامی وحشتناک کودکشان را به قتل رساند.

 

گفتنی است که نامزد متهم در دورانی که با کارلوس 33 ساله در ارتباط بود با رابطه پنهانی که با همسایه اش داشت از او باردار شد و پسر 4 ماهه اش متعلق به مرد همسایه بوده که زن جوان با فریب و دروغ به کارلوس نشان داده که از او باردار شده و پسرشان متعلق به او است.

 

به گفته افسر پلیس، این موضوع زمانی لو رفت که مرد همسایه قبل از نقل مکان راز رابطه اش را فاش کرد و گفت پسرشان متعلق به او است و آزمایش دی ان ای اظهارات او را اثبات می کند.

 

کارلوس که به شدت از این موضوع عصبانی شده بود با کتک زدن نامزدش او را وادار کرد تا کودکشان را برای آزمایش ببرند که دی ان ای جنایت زن جوان را فاش کرد.

 

به گفته متهم، وی پس از فهمیدن ماجرا با کتک زدن نامزدش کودک را با چاقو کشت و بدنش را در قابلمه آب جوش پخت و زن خیانتکار که شاهد ماجرا بود با تماس با اداره پلیس درخواست کمک کرد و با امدادرسانی سریع ماموران پلیس، متهم دستگیر و به اداره پلیس منتقل شد.

 

منبع: رکنا

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.