2019/06/20
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
جزییات هولناک‌ترین جنایت سال

جزییات هولناک‌ترین جنایت سال

یکی از اولیای دم: با توجه به هولناك بودن این جنایت، ما درخواست کردیم حکم قصاص قاتل در ملآغام اجرا شود.

دوات آنلاین-اولیای دم سه قربانی جنایت مرد شیشه ای در باغ گوجه سبز در منطقه کلاته ورامین با طرح شکایت در دادسرا خواستار قصاص قاتل در ملاعام شدند. متهم به قتل نیز با انتقال به محل جنایت به تشریح نحوه قتل زوج جوان و دختر هشت ساله پرداخت.

 

به گزارش جام جم، رسیدگی به این پرونده از اوایل اردیبهشت امسال و به دنبال شکایت زنی درباره ناپدید شدن دختر هشت ساله اش به نام بیتا آغاز شد.

 

این زن با مراجعه به اداره آگاهی ورامین با طرح شکایتی گفت: پس از جدایی از همسرم، حضانت او با پدرش بود و من هفته‌ای یك بار او را می دیدم. پس از آخرین ملاقات، همسر دوم شوهر سابقم به دنبال بیتا آمد و او را تحویل گرفت و بعد از آن نه تنها از بیتا بلکه از شوهر سابقم و همسرش هم خبری نیست.

 

پس از این شکایت ماموران تحقیقات خود را آغاز کردند و متوجه شدند، دانیال - پدر خانواده - آخرین بار با یکی از دوستانش به نام مهدی تماس داشته است.

 

مهدی دستگیر شد اما در بازجویی ها منکر اطلاع از سرنوشت سه عضو این خانواده شد. در ادامه خودروی پراید دانیال در اطراف باغ خانوادگی مهدی کشف شد و بازجویی از تنها مظنون پرونده ادامه پیدا کرد و او پس از یك هفته لب به اعتراف گشود و به قتل سه عضو خانواده دوستش اعتراف کرد.

 

مهدی مدعی بود که دانیال به او سوء ظن داشته و همین موضوع انگیزه این جنایت بود.

 

تیمی از ماموران پلیس آگاهی راهی محل جنایت شدند و اجساد سه قریانی جنایت را در دو نقطه از باغ کشف کردند.

 

متهم به قتل سپس به محل قتل‌ها منتقل شد و به تشریح صحنه سه جنایت پرداخت.

 

اولیای دم سه مقتول این جنایت هم با حضور در دادسرا برای متهم به قتل حکم قصاص درخواست کردند. آنها از بازپرس پرونده خواستند حکم مجازات عامل این سه جنایت در ملاء عام اجرا شود. آخرین دیدار مادر و دختر

مادر بیتا همزمان با ناپدید شدن دخترش و دانیال و سحر پیگیر این ماجرا بود و خودروی شوهر سابقش را در اطراف باغ مهدی پیدا کرد تا سرنخ کشف این جنایت باشد. او درباره آخرین دیدار خود با دخترش به جام جم گفت: بیتا تعطیلات نزد من می آمد نیمه شعبان هم برای آخرین بار به خانه ام آمد. چند بار با تلفن دانیال تماس گرفتم تا بیتا را تحویل او و سحر بدهیم. بیتا باید تکالیف مدرسه اش را انجام می داد سرانجام حدود ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه سحر به دنیال بینا آمد۔ او در منطقه کلاته با من قرار گذاشته بود. روز بعد با تماس مادربزرگ بیتا متوجه ناپدید شدن آنها شدم.

 

سریع به مدرسه بیتا رفتم که مدیرشان گفت، بیتا آن روز به مدرسه نرفته است۔ نرفتن بیتا به مدرسه نشان می داد آنها گرفتار حادثه ای ناگوار شده اند.

 

سمیه لطفی ادامه داد: پیگیر ماجرا بودم و از خانواده دانیال خواستم شکایتی را برای یافتن آنها مطرح کنند، حتی حکم خواستیم خانه شان را بازرسی کنیم که اجازه ندادند. عصر روز دوم همراه همسرم به محل تحویل دادن بیٹا به سحر در کلاته رفته و به جست وجو در آنجا پرداختیم. ماشین پراید دانیال را آنجا پیدا کردم و این باعث شد احتمال دهم آنجا هستند. اطراف محل پارك ماشین را گشتم که با لباس های بیتا روی تپه ای رو به رو شدم. با دیدن لباس ها شوکه شدم و در حالی که دخترم را صدا می زدم، در باغ های اطراف را زدم اما کسی در آنجا حضور نداشت. با پلیس تماس گرفتم و موضوع را اطلاع دادم.

 

تشریح ۳ جنایت هولناک

مادر بیتا درباره اعترافات متهم به قتل در بازسازی صحنه سه جنایت گفت: دانیال و مهدی پنج سال قبل باهم آشنا شدند و مدت ها بود با هم ارتباط نداشتند. ۲۱ روز قبل از حادثه آنها همدیگر را در کشتارگاه خاوران می بینند. مهدی ساقی مواد مخدر شده بود و شیشه مصرف می کرد. روزی که جنایت رخ می دهد، سحر و دانیال حدود ساعت 6 عصر به باغ مادری مهدی می روند و بعد هم بیٹا نزد آنها می رود. عصر به خاطر سرد شدن هوا آتش روشن می کنند. سحر می گوید کاش سیب زمینی داشتیم. داخل آتش می انداختیم. دانیال از باغ خارج می شود تا سیب زمینی بخرد و سحر مشغول چیدن گوجه سبز می شود. بعد هم مهدی برای آوردن غذا از باغ بیرون می رود. در این مدت مشخص نیست مهدی چه حرفی زده که دانیال تصور می کند او به همسرش نظر دارد. وقتی مهدی به باغ برمی گردد، مقابل در دانیال با او درگیر می شود که مهدی او را به طرز هولناکی به قتل می رساند. قاتل سپس سراغ سحر می رود و با او درگیر می شود. سحر از بیتا می خواهد فرار کند. قاتل رگ دست و گلوی سحر را با چاقو میزند و بعد سراغ بیتا می رود.

 

طبق اعترافات قاتل، دخترم آجری برمی دارد تا از سحر و دانیال دفاع کند. قاتل با دیدن این صحنه عصبانی شده و به دروغ می گوید عمو نگران نباش من آنها را نجات دادم. بعد آجر را از دست دخترم می گیرد و او را هم خفه می کند.

 

درخواست قصاص در ملا عام

وی ادامه داد. قاتل سپس بیتا و دانیال را کنار هم و سحر را در بخش دیگری از باغ دفن می کند. بعد از این جنایت با برادرش تماس می گیرد و از او می خواهد تا برایش لباس تمیز بیاورد. وقتی برادرش به باغ می آید، ادعا می کند دعوا کرده و موتوری ناشناسی او را با چاقو زده است. وی سپس ماشین را جابه جا کرده و ضبط ماشین و گوشی تلفن همراه قربانیان را سرقت می کند. با توجه به هولناك بودن این جنایت، ما درخواست کردیم حکم قصاص قاتل در ملآغام اجرا شود.

 

پرونده در دادسرا در حال رسیدگی است و منتظر انحصار وراثت هستیم تا کیفرخواست صادر شود.

 

منبع: جام جم

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.