2020/06/07
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۸ خرداد
عروس خانم برای ازدواج با پسر موردعلاقه‌اش به داماد رشوه کلان داد

عروس خانم برای ازدواج با پسر موردعلاقه‌اش به داماد رشوه کلان داد

عروس خانم ثروتمند برای جلب رضایت داماد و ازدواج با پسری که 15 سال از خودش کوچکتر است مبلغ میلیونی به همسر آینده خود پرداخت کرد.

دوات آنلاین-این خبر هم از آن شگفتی‌ها است که حسابی باعث تعجب می‌شود. دختری برای این‌که بتواند با پسرموردعلاقه‌اش ازدواج کند به او کلی پول داد.

 

عروس خانم ثروتمند برای جلب رضایت داماد و ازدواج با پسری که 15 سال از خودش کوچکتر است مبلغ میلیونی به همسر آینده خود پرداخت کرد تا بالاخره مراسم ازدواج را برگزار کنند.

 

می گویند پول هر غیرممکنی را ممکن می‌سازد هرچند این گفته کاملا صحت ندارد، ولی چندان هم غیرواقعی نیست، زمانی که یک زن بتواند با میلیون‌ها یوآن مردی که ۱۵ سال از او جوان‌تر است را راضی به ازدواج کند پس تاثیر گذار بوده است.

 

زن چینی برای ازدواج با پسر کوچکتر از خودش ۵ میلیون یوآن رشوه داد. زن ۳۸ ساله چینی مقدار زیادی پول برای جلب رضایت ازدواج از سوی مرد جوان ۲۳ ساله پرداخت کرده است، ۵ میلیون یوآن مرد را راضی کرد تا با زنی ۱۵ سال بزرگتر از خودش ازدواج کند.

 

مراسم ازدواج باشکوه این زوج با ۱۵ سال اختلاف سنی در شهر گوانجی برگزار شد. عروس خانم نه تنها از داماد جوان ۱۵ سال بزرگتر بود بلکه یک پسر ۱۴ ساله نیز داشت که آن‌ها را در مراسم ازدواج همراهی می‌کرد.

 

به گفته یکی از مهمانان عروس و داماد با تشریفات خاصی وارد مراسم شدند و در همان ابتدای ورود طلا و جواهرات عروس خانم توجه همه را جلب کرده است.

 

منبع: رکنا

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.