2019/08/18
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ مرداد
آزار و اذیت3دختر توسط پدر

آزار و اذیت3دختر توسط پدر

مرد افغانستانی از سوی بهزیستی منطقه پیشوای ورامین به ماموران پلیس معرفی و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد

دوات آنلاین-مرد افغانستانی که متهم است سه دخترش را شکنجه کرده‌است از سوی قضات دادگاه کیفری استان تهران به پزشکی قانونی معرفی شد تا سلامت روانش مورد بررسی قرار گیرد.

 

به گزارش دوات آنلاین مرد افغانستانی از سوی بهزیستی منطقه پیشوای ورامین به ماموران پلیس معرفی شد و با توجه به اینکه یکی از دختران متهم ادعا کرد مورد آزار و اذیت قرار گرفته است پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده و شعبه 10 دادگاه کیفری استان تهران مسئول رسیدگی به آن شد.

 

براساس گزارش ارسال شده از سوی بهزیستی چندی پیش زنی جوان به مددکاران بهزیستی پیشوا مراجعه کرد و از آنها خواست دارویی برای درمان شوهرش بدهند. وقتی مددکار موضوع را پیگیری کردند و از زن خواستند تا درباره بیماری شوهرش بیشتر توضیح دهد زن جوان گفت شوهرش دخترانش را شکنجه می‌کند. این زن به مددکار گفت شوهرش شب‌ها با چاقو بالای سر دختر 14 ساله‌اش می‌رود و او را مورد آزار قرار می‌دهد.

 

وقتی مددکاران به خانه این زن مراجعه کردند و دختربچه را دیدند براساس مدارکی که در محل بود، پلیس را در جریان قرار دادند و به این ترتیب مرد میانسال بازداشت شد.

 

او وقتی در برابر قضات قرار گرفت گفت فرزند و همسرش دروغ می‌گویند و او به هیچکدام از فرزندانش آسیبی نرسانده است.

 

در این هنگام همسر متهم مورد پرسش قرار گرفت. او گفت: سالهاست که شوهرم دخترانم را اذیت می‌کند تا وقتی دو دختر بزرگم ازدواج نکرده‌بودند آنها را شکنجه می‌کرد و حالا هم دختر سوم را شکنجه می‌کند.بچه‌ها خیلی اذیت می‌شدند. من تصمیم گرفتم به بهزیستی بروم و دارو بگیرم شاید شوهرم خوب شود. به مددکار گفتم برای شوهرم دارو می‌خواهم. گفت مگر شوهرت چه کار می‌کند که دارو می‌خواهی گفتم بچه‌هایم را شکنجه می کند و با چاقو تهدید می‌کند و آنها را آزار می‌دهد. او هم موضوع را به پلیس خبر داد.

 

این زن گفت: مددکار گفت فرض که من دارو بدهم چطور می‌خواهی به شوهرت بدخورانی؟ من هم گفتم آن را قاطی غذایش می‌کنم و می‌دهم اما آنها به پلیس خبر دادند و خودشان آمدند و بچه را دیدند.

 

دختر متهم که به عنوان شاکی در دادگاه حاضر شده‌بود هم گفت:پدرم شبها با چاقو بالای سرمن می‌آید و شکنجه‌ام می‌دهد. این کارهایش زندگی را برای ما غیرقابل تحمل کرده. پدرم آدم خشنی است و ما را اذیت می‌کند. من از او شکایت دارم.می‌دانم خواهران کوچکترم هم به سن من برسند او این کار را می‌کند. او هر روز ما را آزار می‌دهد. مادرم از دستش خسته شده‌ بود و برای اینکه از ما مراقبت کند به بهزیستی خبر داد.

 

این در حالی بود که شوهر یکی از دختران متهم که ازدواج کرده‌است نیز به قضات گفت: من و همسرم ازدواج کردیم و من نمی‌خواهم با کشانده شدن او به دادگاه زندگی‌ام خراب شود. اما بعد از ازدواج متوجه شدم همسرم آ گفت پدرش او و خواهرانش را شکنجه می کرده‌است و پدرش این کار را کرده‌ است. همسر من به خاطر همین اتفاق رابطه خوبی با خانواده‌اش ندارد.

 

در ادامه متهم دوباره مورد تحقیق قرار گرفت. او ادعا کرد گفته‌های همسر و دختر و دامادش دروغ است واو کاری نکرده اما وقتی مورد سوالات فنی قرار گرفت حرفهایی زد که گفته های شاکی پرونده را تایید می‌کرد.

 

با توجه به نحوه و نوع شکنجه‌ای که این دختر شده‌ بود و برای بررسی بیشتر ادعای مطرح شده در این پرونده قضات متهم را برای تشخیص سلامت روان متهم او را به پزشکی قانونی معرفی کردند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.