2019/07/21
۱۳۹۸ يکشنبه ۳۰ تير
قتل به‌خاطرنگاه‌چپ به دختر همسایه

قتل به‌خاطرنگاه‌چپ به دختر همسایه

متهم:از زیرزمین یك چاقو برداشتم تا او را بترسانم و ساکت کنم، اما در درگیری یك ضربه به پای او خورد، من یك ضربه هم به صورت عرفان زدم.

دوات آنلاین-مرد جوان که به خاطر نگاه چپ به همسایه در درگیری با پسر مورد علاقه او، مرتکب قتل شده بود در حالی به زودی پای میز محاکمه قرار می گیرد که اولیای دم برای او حکم قصاص خواسته اند.

 

به گزارش  جام جم، بیست و چهارم فروردین سال ۹۷ به کلانتری خزانه خبر رسید دو مرد جوان در درگیری خیابانی در کوچه روحی در فلکه چهارم خزانه به شدت زخمی شده اند.

 

پلیس به خیابان مورد نظر رفت و دو پسر جوان به بیمارستان منتقل شدند، اما حسن ۲۲ ساله ساعتی بعد به خاطر بریدگی شریان اصلی سفید رانش تسلیم مرگ شد و دوست وی به نام عرفان که از ناحیه سر وصورت زخمی شده بود تحت درمان قرار گرفت

 

در بررسی ها روشن شد حسن برای رساندن دختر مورد علاقه اش سحر، مقابل خانه پدری او به محله خزانه رفته بود که قربانی خشم مرد همسایه به نام امیر شد.

 

پلیس در نخستین گام از تحقیقات به بازجویی از سحر پرداخت. وی گفت: آن روز به دیدن حسن رفته بودم. بعد از گردش سوار موتور او شدم تا او و دوستش عرفان مرا به خانه پدری ام برسانند، آنها مقابل در مرا پیاده کردند و من به سمت خانه پدرم می رفتم که مرد همسایه مان به نام امیر بیرون آمد و به من متلك انداخت. حسن که متوجه ماجرا شده بود، فریاد کشید و این شروع درگیری بود، مرد همسایه دقایقی بعد به داخل خانه رفت و این بار با قمه برگشت و حسن و عرفان را زخمی کرد و گریخت.

 

با اطلاعاتی که دختر جوان به پلیس داد ردیابی امیر آغاز شد، اما وی به محل نامعلومی گریخته بود، یك ماه از این ماجرا گذشته بود که یکم اردیبهشت امیر همراه پدرش به پلیس آگاهی رفت و خودش را تسلیم پلیس کرد.

 

وی گفت: آن شب برای بیرون گذاشتن آشغال ها از خانه بیرون رفتم و برای اولین بار با حسن که سوار موتور بود روبه رو شدم. او بی دلیل بر سرم فریاد زد و گفت چرا به دختر مورد علاقه اش نگاه چپ می کنم. به او گفتم اشتباه می کند، اما گوشش بدهکار نبود. حسن از موتور پیاده شد و به سمتم حمله کرد. من در خانه را بستم اما او با لگد به در خانه مان می کوبید و فحاشی می کرد. از زیرزمین یك چاقو برداشتم تا او را بترسانم و ساکت کنم، اما در درگیری یك ضربه به پای او خورد، من یك ضربه هم به صورت عرفان زدم.

 

با اعتراف‌های امیر وی به بازسازی صحنه جرم پرداخت و قرار است به زودی در شعبه دهم دادگاه کیفری یك استان تهران از خود دفاع کند.

 

این در حالی است که اولیای دم برای وی حکم قصاص خواسته اند. عرفان هم که از ناحیه بینی و لب و چانه زخمی شده بود درخواست دیه را مطرح کرده است.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.