2019/08/21
۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ مرداد
کامران تفتی، بازیگر نقش حنیف:  داستان برادر جان برای بسیاری اتفاق افتاده است

کامران تفتی، بازیگر نقش حنیف: داستان برادر جان برای بسیاری اتفاق افتاده است

دوات آنلاین-کامران تفتی بازیگر  نقش حنیف در سریال برادر جان می‌گوید اطمینان دارد داستان این سریال برای خیلی‌ها اتفاق افتاده است.

 

کامران تفتی درباره حضورش در سریال برادر جان گفت: بعضی کارها برای این است که از زندگی خود فارغ شده و به نوعی سرگرم شوید ولی برعکس برخی از پروژه‌ها و کارها قرار است به شما یادآوری کند که در چه شرایطی زندگی می‌کنید و چه گرفتاری‌هایی دارید که این وظیفه تراژدی است و قصه برادر جان هم چنین فضا و تراژدی‌ای دارد.

 

او ادامه داد: من حتم دارم این قصه برای بسیاری از ایرانیان اتفاق افتاده است و به همین دلیل هم فکر می‌کنم بسیاری از مخاطبان آن را دوست خواهند داشت چون دغدغه خودشان در سریال مطرح می‌شود.

 

تفتی درباره قصه‌های سریال‌های تلویزیونی و مغایرت آن‌ها با واقعیت بیان کرد: خود ما در این سریال از نیاوران تا جنوب تهران را داریم و مضامینی را در قصه می‌آوریم که خیلی وقت است یادمان رفته است. ما می‌خواهیم بدون شعار آنچه را که از دست رفته است به تصویر بکشیم اینکه فراموش کرده‌ایم که برادر پشت برادر ایستاده است، جوانمردی و… زمانی وجود داشت.

 

او که این روزها اجرای برنامه اجتماعی «وقتشه» و برنامه موسیقایی «دلصدا» و همچنین بازی در سریال «برادرجان» را بر عهده دارد، درباره این کارهای مختلف بیان کرد: سعی می‌کنم به همه این کارها برسم و البته برایم مهم است که وقتی کاری را قبول می‌کنم همه وقت و فکر و ذهن و زندگی خود را پای آن بگذارم و الان همه زندگی من کارم است.

 

این بازیگر ادامه داد: برای من همه کارهای مختلف زیر مجموعه بازیگری قرار می‌گیرد؛ اجرا، خوانندگی، دوبله و… زیر مجموعه بازیگری است و برای من لذت‌بخش است که همه آن‌ها را تجربه کنم.

 

بازیگر سریال از یادها رفته در پایان درباره حضورش در این سریال و بازی موازی در دو کار رمضانی بیان کرد: خوشبختانه یا متاسفانه این اتفاق رخ داده است چون قرار نبود این سریال در ایام ماه رمضان پخش شود.

 

منبع: مهر

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.