2019/08/19
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ مرداد
حاشیه‌های اجرای برنامه پیش از افطار ماه ماه توسط بنیامین بهادری

حاشیه‌های اجرای برنامه پیش از افطار ماه ماه توسط بنیامین بهادری

حرفه بنیامین بهادری موسیقی است و به نظر می‌رسد تجربه، فن بیان و تسلط را که مهم‌ترین ویژگی‌های یک مجری تلویزیون است نداشته باشد اما خب طبیعتا چون چهره جدیدی در عرصه اجراست، برای عده‌ای از مخاطبان و به خصوص هوادارانش جذاب است.

دوات آنلاین-از زمانی که احسان علیخانی در مراسم اختتامیه جشنواره جام‌جم اعلام کرد پس از 12 سال تصمیم گرفته برنامه «ماه عسل» را به پایان برساند و روی تولید برنامه «عصر جدید» متمرکز شود، سؤال بزرگ عموم مخاطبان این بود که سرنوشت این برنامه چه خواهد شد و چه کسی اجرای آن را برعهده خواهد گرفت و آیا اصلاً برنامه‌ای با شکل و شمایل «ماه عسل» جایگزین آن خواهد شد یا خیر؟ تا این که چند روز قبل شایعه شد، بنیامین بهادری جایگزین احسان علیخانی شده است. دیروز هم روابط عمومی صداوسیما با اعلام رسمی خبر پخش برنامه «ماه ماه» با اجرای بنیامین، مهر تأییدی روی همه شایعات زد و موج واکنش‌ها را به این موضوع برانگیخت.

 

بازگرداندن یک چهره رو به فراموشی

بنیامین بهادری مدت زیادی است که در بازار موسیقی فعالیت ندارد و چهره به نسبت فراموش‌شده‌ای است. او آخرین بار در سال 94 آلبوم «94» را روانه بازار و تابستان سال 96 هم قطعه پرحاشیه «کبیر» را منتشر کرد. از آخرین کنسرت او هم تقریبا دو سال و نیم می‌گذرد.

 

علاوه بر این، او از لحاظ هنری نیز کارنامه درخشانی ندارد. حالا معلوم نیست چرا تلویزیون تصمیم گرفته ستاره‌ای رو به خاموشی را با اجرای برنامه ویژه افطار دوباره مطرح کند و چرا اصرار خاصی برای ورود بنیامین بهادری به عرصه اجرا دارد! پیش از این هم قرار بود اجرای برنامه «تب‌تاب» به این خواننده سپرده شود اما در لحظات آخر باربد بابایی جایگزین او شد. کاربری در واکنش به این اتفاق نوشت: «در دوران افول موسیقی بنیامین بهادری، این خواننده قراره روی صندلی ماه عسل بشینه!» کاربر دیگری نوشته است: «تبریک میگم! حالا دیگه فقط بازیگرا نیستن که مجری میشن، خواننده‌ها هم می‌تونن مجری بشن.»

 

جذابیت همه چیز نیست

حرفه بنیامین بهادری موسیقی است و به نظر می‌رسد تجربه، فن بیان و تسلط را که مهم‌ترین ویژگی‌های یک مجری تلویزیون است نداشته باشد اما خب طبیعتا چون چهره جدیدی در عرصه اجراست، برای عده‌ای از مخاطبان و به خصوص هوادارانش جذاب است.  پیش از این اجرای محمدرضا گلزار در برنامه «برنده باش» ثابت کرده بود که جذاب بودن لازمه مجری یک برنامه تلویزیونی است اما تنها ویژگی نیست. کاربری در واکنش به انتخاب بنیامین نوشته است: «اگر به عنوان مجری بیای شبکه 3، جای کسایی که تو اجرا تخصص دارن رو گرفتی، تو تخصص اجرا نداری بذار اونایی که تخصص و توانایی اش رو دارن پیشرفت کنن.»

 

تکرار تجربه‌های منفی

برنامه «ماه عسل» برای علی ضیا و حسن جوهرچی، چنان تجربه‌ منفی رقم زد که دیگر هرگز با حضور آن‌ها ادامه پیدا نکرد. «ماه عسل» با علی ضیا و به ویژه حسن جوهرچی نتوانست موفق و پرمخاطب باشد. 

 

حالا بنیامین بهادری در شرایطی روی صندلی مجری برنامه «ماه ماه» نشسته که چندین سال لحظات پیش از افطار، احسان علیخانی مجری برنامه «ماه عسل» بود و ناخودآگاه این زمان طولانی باعث شده که مردم جایگزین شدن برنامه دیگری با حال‌وهوای «ماه عسل» و چهره دیگری را به جای احسان علیخانی نپذیرند یا حداقل بسیار سخت بپذیرند، آن هم چهره‌ای با ویژگی‌های بنیامین بهادری!

 

کاربری درباره همین موضوع نوشت: «سالای اولیه ماه عسل، علی ضیا و حسن جوهرچی هم این کارو کردن و تو کارشون موفق نشدن، نکن این کارو، با خاطرات مردم بازی نکن.» کاربر دیگری هم نوشت: «ای کاش اشتباه حسن جوهرچی و علی ضیا رو تکرار نمی‌کردی.»

 

منبع: خراسان

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.