2019/06/18
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ خرداد
تجاوز سارق به زن صاحبخانه

تجاوز سارق به زن صاحبخانه

داخل خانه در حال استراحت بودم که متوجه یک سر و صدا از داخل حیاط خانه شدم ؛ توجهی نکردم و مشغول دیدن سریال مورد علاقه ام بودم که ناگهان از داخل اتاقی که بالکن منزل در آن قرار داشت ، مردی جوان با صورت پوشیده وارد اتاق پذیرایی شد...

دوات آنلاین-معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، از دستگیری سارقی شیطان صفت خبر داد که شبانه پس از ورود به یک خانه و سرقت اموال ، صاحبخانه را نیز با تهدید و ضرب و شتم مورد آزار و اذیت قرار داده بود .

 

به گزارش دوات آنلاین سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی در توضیح این خبر گفت : پرونده ای روز 22 اسفند سال گذشته با طرح شکایت خانمی 50 ساله ، به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ واصل شد مبنی بر اینکه یک سارق پس از ورود به خانه و انجام سرقت ، شاکی را نیز مورد آزار و اذیت قرار داده است .

 

شاکی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : داخل خانه در حال استراحت بودم که متوجه یک سر و صدا از داخل حیاط خانه شدم ؛ توجهی نکردم و مشغول دیدن سریال مورد علاقه ام بودم که ناگهان از داخل اتاقی که بالکن منزل در آن قرار داشت ، مردی جوان با صورت پوشیده وارد اتاق پذیرایی شد ؛ ترسیده بودم و قصد داشتم تا با فریاد زدن از همسایه ها کمک بخواهم که ناگهان این شخص به سمت من حمله ور شد و ضمن ضرب و شتم ، با تهدید چاقو مرا تهدید کرد که اگر سر و صدا کنم مرا خواهد کشت ؛ این شخص با نوارچسب دست و پایم را بست و پس از آن دقیقا به داخل اتاقی رفت که من طلاجات خودم را در آنجا نگهداری می کردم ؛ پس از سرقت طلاجات و وجوه نقد داخل خانه فکر می کردم که این شخص از خانه خارج می شود اما وی با تهدید چاقو ضرب و شتم مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و در آن شرایط که دست و پایم بسته شده بود قادر به انجام هیچ کاری نبودم .

 

با توجه به اظهارات شاکیه ، کارآگاهان اداره شانزدهم اطمینان پیدا کردند که سارق کاملا به شرایط زندگی و همچنین محل نگهداری طلاجات در داخل خانه شاکیه آشنایی داشته ؛ لذا در ادامه تحقیقات از اطرافیان مالباخته در دستور کار قرار گرفت و اطلاع پیدا کردند مدتی پیش جوانی حدودا 30 ساله برای نظافت ، چند روز در خانه ی شاکیه حضور داشته است ؛ در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که شاکیه بدون انجام هرگونه تحقیقات در خصوص این شخص و یا درخواست از شرکت های خدماتی اقدام به بکارگیری این جوان به عنوان کارگر منزل کرده است .

 

در ادامه تحقیقات کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی با تحقیقات میدانی و بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته محدوده ی محل زندگی شاکیه موفق به شناسایی خودرو پراید سفید رنگ متهم در شب سرقت شدند ؛ با شناسایی خودرو ، کارآگاهان اقدام به شناسایی مالک خودرو در شهرستان کرج کرده و اطلاع پیدا کردند که خودرو آخرین بار با شرایط اقساط و به صورت قولنامه ای به شخصی به نام امیرهوشنگ ( 34 ساله ) فروخته شده است .

 

با شناسایی تصویر امیرهوشنگ به عنوان نیروی خدماتی که چند روز در منزل شاکیه حضور داشته ، کارآگاهان با انجام اقدامات تکمیلی اطمینان پیدا کردند که امیرهوشنگ همان متهم پرونده است که با صورت پوشیده وارد خانه ی شاکیه شده و  پس از سرقت پول و طلاجات وی را مورد آزار و اذیت قرار داده است .

 

سرانجام با شناسایی مخفیگاه امیرهوشنگ در محدوده خیابان احسان در شرق تهران ، کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی روز 19 فروردین اقدام به دستگیری وی کردند ؛ امیرهوشنگ در تحقیقات اولیه منکر هرگونه سرقت و آزار و اذیت شاکی شد اما پس از پیدا شدن رشته دستبند متعلق به شاکیه و همچنین اعلام نظریه پزشکی قانونی ، به ناچار لب به اعتراف گشود و به سرقت و همچنین آزار و اذیت شاکیه اعتراف کرد .

 

متهم در اعترافاتش به کارآگاهان گفت : " به عنوان کارگر روزمرد صبح ها در محدوده خیابان ... منتظر می ماندم تا شاید برای کار استخدام شوم تا اینکه یک روز خانم میانسالی ( شاکیه ) به من مراجعه کرد و عنوان داشت که چند روزی برای نظافت و کارهای خدماتی نیاز به کارگر دارد و به این شکل به خانه ی شاکیه راه پیدا کردم . خانه ی شاکیه خانه ای ویلایی و قدیمی است ؛ طی چند روزی که خانه شاکیه کار می کردم متوجه شدم که او به تنهایی زندگی می کند و مقادیر قابل توجهی نیز پول و طلاجات در خانه دارد ؛ از همان زمان بود که فکر سرقت پول و طلاجات به سرم افتاد تا اینکه در شب سرقت ، از طریق دیوار ، خودم را به داخل حیاط رساندم و ... " .

 

سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با اعترافات صریح متهم به سرقت و همچنین اقدام به آزار و اذیت شاکیه ، قرار قانونی از سوی مقام قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است .

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.