2019/07/21
۱۳۹۸ يکشنبه ۳۰ تير
سلبریتی‌هایی که بی‌خیال درس شدند

سلبریتی‌هایی که بی‌خیال درس شدند

ریحانه پارسا خاطره‌ای از مدرسه نرفتنش گفت و اظهار کرد ترجیح می‌دهد که کار کند تا وارد دانشگاه شود. سینا مهراد هم بیان کرد تحصیل در رشته معماری را رها کرده است؛ رامبد جوان هم با حمایت از اقدام این دو بازیگر گفت که من هم همین راه رفته‌ام.

دوات آنلاین-یکی از راه‌های ورود برای هر شغل داشتن تحصیلات مرتبط با آن حرفه است. اما این روال در عرصه هنر خیلی متغییر است. بعضی از افراد تحصیلات هنری ندارند و از رشته‌هایی دیگری وارد این عرصه می‌شوند. حتی برخی از این هنرمندان ترجیح دادند وارد دانشگاه نشوند و تجربه کاری را آذوقه خود در این راه بکنند.

 

این هفته خندوانه با حضور ریحانه پارسا و سینا مهراد پخش شد. در این قسمت ریحانه پارسا خاطره‌ای از مدرسه نرفتنش گفت و اظهار کرد ترجیح می‌دهد که کار کند تا وارد دانشگاه شود. سینا مهراد هم بیان کرد تحصیل در رشته معماری را رها کرده است؛ رامبد جوان هم با حمایت از اقدام این دو بازیگر گفت که من هم همین راه رفته‌ام.

 

در کشور ما که همه چیز با تحصیلات دانشگاهی گرده خورده است شاید عجیب به نظر برسد کسی بدون ورود به دانشگاه یا رها کردن درس بتواند در زمینه هنری موفق باشد ولی جالب است بدانید نه فقط در ایران بلکه در جهان هم از این دست از افراد زیاد یافت می‌شوند. در ادامه نگاهی به بازیگرانی داریم که کار کردن در زمینه هنری را به ادامه تحصیل در دانشگاه ترجیح داده‌اند. یا ما همراه باشید.

 

بازیگرانی که دیپلم دارند

ترانه علیدوستی: متولد ۶۳ در تهران. دیپلم

 

مهناز افشار: متولد ۵۶ در تهران. دیپلم تجربی

 

هدیه تهرانی: متولد ۵۱ در تهران. دیپلم

 

باران کوثری: متولد ۶۴ در تهران. دیپلم موسیقی

 

رامبد جوان: متولد ۵۰ در تهران. دیپلم

 

بازیگرانی که تحصیل در دانشگاه را رها کرده‌اند

شهاب حسینی: متولد ۵۲ در تهران. دیپلم و تحصیل در رشته روانشناسی را رها کرد

 

امین حیایی: متولد ۴۹ در تهران. تحصیل در رشته کامپیوتر را رها کرد

 

سام درخشانی: متولد ۵۹ در تهران. تحصیل در رشته نمایش را رها کرد

 

رضا داوود نژاد: متولد ۵۹ در تهران. تحصیل در رشته حقوق را رها کرد

 

بخشی از اطلاعات این متن از بانی فیلم و ویکی پدیا اخذ شده است.

 

منبع: آخرین خبر

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
روان شناس خانواده 1398/01/11
متاسفانه این ها الگوی بچه های ما هم شده اند و اکثر دانش اموزان این حرفها را برای توجیه ترک تحصیل خود بیان می کنند این مشکل در دبیرستانها جدی است

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.