2019/07/23
۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
افشای راز رابطه پنهانی مرد متاهل با زن همسایه

افشای راز رابطه پنهانی مرد متاهل با زن همسایه

عکس‌های پنهانی و یک نوار ضبط شده از خلوت‌های این مرد و زن همسایه آنها را شوکه کرد.

دوات آنلاین-یک زن راز شوهر خیانتکار و زن همسایه را فاش کرد. عکس‌های پنهانی و یک نوار ضبط شده از خلوت‌های این مرد و زن همسایه آنها را شوکه کرد.

 

وقتی تیمی از ماموران پلیس پای در خانه ای گذاشتند که زن و شوهری دعوای شدیدی با هم داشتند  در تحقیقات خود از همسر  مرد عصبانی شنیدند که مچ  بهنام را  زمانی که اوبا زن همسایه به نام منصوره در خانه خلوت کرده بودند  گرفته است.شوهر ثریا در برابر پلیس زنش را دروغگو و بددل معرفی کرد و ثریا در این مرحله ضبط و میکروفونی که در خانه شان جاسازی کرده بود را در اختیار پلیس قرار داد و راز رابطه شوهر وزن همسایه را فاش کرد.

 

بهنام و منصوره دستگیر شدند و ثریا در افشاگری بیشتر به ماموران گفت: سال گذشته وقتی به رابطه پنهانی شوهرم با زن جوان پی بردیم آنها را وقتی در یکی از باغ‌های لواسان خلوت کرده بودند به دام انداختیم و شوهرم تعهد داد دیگر از این کارها نکند اما باور نداشتم و در خانه میکروفون و ضبط کار گذاشتم و با پسرانم به کمین نشستیم و دیدیم منصوره از خانه شان خارج شد و به خانه ما رفت بعد دست به کارشدیم و درحالیکه پلیس را خبر کرده بودیم به داخل خانه رفتیم اما منصوره فرار کرد و بهنام باز زورگویی کرد در حالیکه ما کلی عکس هم از کثافت کاری های او داریم و خواهان مجازاتش هستیم.

 

پرونده در دادسرا پیگیری می شود تا پس از صدور کیفرخواست در دادگاه پیش روی قضات قرار گیرد.

 

منبع: رکنا

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.