2019/08/22
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۱ مرداد
افشای راز قتل خواهران 17 ساله دوقلو بعد از تجاوز

افشای راز قتل خواهران 17 ساله دوقلو بعد از تجاوز

دی ان ای راز جنایت مردی 45 ساله را در سال 1999 فاش کرد.

دوات آنلاین-دو خواهر دوقلو توسط مردی 45 ساله مورد تجاوز قرار گرفتند و کشته شدند.

 

به گزارش رکنا، دی ان ای راز جنایت مردی 45 ساله را در سال 1999 فاش کرد.

 

در سال 1999 با تماس اهالی منطقه ای در ایالت آلاباما آمریکا مبنی بر کشف جسد برهنه و خونین دو دختر نوجوان در خیابان، ماموران وارد ماجرایی پیچیده شدند.

 

بر اساس گزارش پلیس، ماموران زمانی که به محل حادثه اعزام شدند با بررسی محل حادثه و کشف جسد دو مقتول را که خواهر دوقلو 17 ساله بودند به پزشکی قانونی انتقال دادند.

 

به گفته بازرس پرونده، دو قربانی پس از تجاوز با چاقو و شلیک گلوله به قتل رسیدند و گفتنی است که چندی پیش خانواده دو قربانی گزارش مفقودی آن ها را به اداره پلیس داده بودند و چند روز پس از گزارش، جسد آن ها کشف شد.

 

به گفته پزشک مسئول کالبد شکافی قاتل دو قربانی یک نفر بوده که بر اساس دی ان ای اثرات مردانه داخل بدن دو خواهر هویت او کشف و فاش شد.

 

بر اساس گزارش افسر پرونده، هویت قاتل متعلق به مردی 45 ساله بوده که به گفته ماموران تحقیق پس از قتل متواری شده وتاکنون از او خبری به دست نیامده است.

 

اکنون پس از گذشت 20 سال پلیس توانست متهم را پس از چند سال پیگیری شناسایی و دستگیر کند.

 

به گفته متهم، وی دو خواهر دو قلو را در ایستگاه پمپ بنزین ربود و مورد تجاوز قرار داد و برای این که آن ها او را به اداره پلیس لو ندهند تصمیم به قتلشان گرفت.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.