2019/08/18
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ مرداد
تجاوز به جسد زن موقرمز

تجاوز به جسد زن موقرمز

هاروین 14 ساله با قربانی که زنی 83 ساله بود و تنها هم زندگی می کرد در یک خیابان سکونت داشتند.

دوات آنلاین-پسر 14 ساله ای در ماریلند آمریکا متهم به قتل زنی 83 ساله و بعد رابطه جنسی با جسد مقتول شناخته شده است.

 

طبق گزارش پلیس، هاروین 14 ساله با قربانی که زنی 83 ساله بود و تنها هم زندگی می کرد در یک خیابان سکونت داشتند.

 

به گفته یکی از همسایه ها او شبانه متوجه شد هاروین با لباس های خونی شتابان و با عجله از خانه یکی از همسایه ها که پیرزنی تنها بود فرار کرده و به سرعت به سمت خانه اش دویده است که با تماس با اداره پلیس، ماموران به محل حادثه آمدند و با جسد برهنه و خونی زنی با موهای قرمز مواجه شدند.

 

به گفته های پزشکی قانونی در بدن زن اثراتی از تجاوز دیده شده که نشان می دهد متهم بعد از به قتل رساندن قربانی با او رابطه برقرار کرده است.

 

با اظهارات همسایه و ثبت گزارش پزشکی قانونی ماموران پلیس اقدام به دستگیری متهم 14 ساله کرد.

 

هاروین در بازجویی ها اعتراف کرد که عاشق رابطه جنسی با مردگان است به همین دلیل زمانی که متوجه شد در همسایگی اش پیرزنی زندگی می کند و احتمال دارد که به مرگ نزدیک باشد تصمیم گرفت شبانه به سراغ او برود.

 

وی در ادامه افزود: تصمیم گرفتم نیمه شب به سراغش بروم و با ترساندنش باعث سکته و مرگ او شوم و راحت تر به هدف خودم برسم اما همه چیز برعکس اتفاق افتاد و پیرزن از حضور ناگهانی من در خانه اش نترسید و با فریاد از همسایه ها کمک می خواست که از ترس ناگهان به سمت اسلحه شکاری روی دیوار رفتم و به سمتش شلیک کردم.

 

هاروین در ادامه گفت: زمانی که از مرگ پیرزن مطمئن شدم  به او تجاوز کردم.

 

طبق گفته های افسرپرونده، تفاوت سنی قاتل و مقتول خیلی زیاد بوده است به حدی که در مغر نمی گنجد و احتمال دارد علاقه هاروین به رابطه داشتن با اجساد یک نوع بیماری روانی باشد که باید پس از محاکمه تحت درمان قرار بگیرد.

 

در حال حاضر مجرم به صورت موقت در زندان است تا اولین جلسه دادگاه وی برگزار شود.

 

منبع: رکنا

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.