2019/12/06
۱۳۹۸ جمعه ۱۵ آذر
راهنمای کامل خرید شیک‌ترین و ارزان‌ترین لباس عید

راهنمای کامل خرید شیک‌ترین و ارزان‌ترین لباس عید

قبل از رفتن به خرید برای لباس بودجه معینی کنار بگذارید که هنگام خرید بیشتر از آن بودجه خرج نکنید، همچنین زودتر شروع به خرید کنید زیرا آخر های اسفندماه بسیار شلوغ میشود.

دوات آنلاین-وقت خریدن لباس عید رسیده است و همه ما دوست داریم بهترین و شیک‌ترین لباس را با ارزان‌ترین قیمت بخریم. این کار یکسری فوت و فن‌ها دارد که نمناک آنها را توضیح داده است:

 

- قبل از خرید لباس به کمد لباس هایتان سر بزنید شاید لباس هایی داشته باشید که آن ها را فراموش کرده بودید، اینطوری از خرید لباس منصرف میشوید.

 

- قبل از رفتن به خرید برای لباس بودجه معینی کنار بگذارید که هنگام خرید بیشتر از آن بودجه خرج نکنید، همچنین زودتر شروع به خرید کنید زیرا آخر های اسفندماه بسیار شلوغ میشود.

 

- لباس هایی که نیاز دارید را در یک لیست بنویسید و فقط همان ها را بخرید، وقتی بدون لیست به خرید میروید امکان دارد چیزهایی که ضروری نیستند بخرید و هزینه اضافی کنید.

 

- پول نقد برای خرید بهتر است و میزان پولی که خرج میکنید را کنترل میکنید اما کارت بانکی کنترل را از دست تان خارج میکند و ممکن در خرید زیاده روی کنید و بعدا پشیمان شوید.

 

- آخر هفته را برای خرید انتخاب نکنید زیرا فروشگاه های لباس بسیار شلوغ هستند و نمیتوانید به راحتی لباس ایده آل تان را پیدا کنید و بخرید.

 

- هنگام انتخاب رنگ لباس حواس تان باشد رنگی را انتخاب کنید که تا به حال نداشته اید، همچنین دقت کنید آن لباس را میخواهید با چه رنگی ست کنید .

 

- تنها به خرید بروید زیرا تنها خرید کردن باعث میشود لباسی که انتخاب میکنید کاملا به سلیقه خودتان باشد، اگر با دوستان تان به خرید بروید هر کدام از آن ها میخواهند نظر بدهند و شما گیج میشوید.

 

ترفندهای خرید لباس مناسب

- هرگز لباس را بدون پرو کردن نخرید، قبل از خرید لباس آن را بپوشید و مطمئن شوید که سایز آن لباس مناسب شما است زیرا لباس تنگ یا گشاد هرگز به دردتان نخواهد خورد.

 

- خیلی به مد سال توجه نکنید و با توجه به سلیقه خودتان خرید کنید، سعی کنید لباسی که انتخاب میکنید طرح ها خاص و مدل متفاوتی نداشته باشد هرچه ساده تر بهتر.

 

نکات خرید لباس با صرفه جویی در هزینه ها

- میتوانید برای صرفه جویی در هزینه ها به فروشگاه هایی که لباس هایشان را حراج گذاشته اند سر بزنید و لباسی ایده آل با قیمت مناسب بخرید.

 

- از اولین مغازه خرید نکنید کمی بگردید و صبور باشید قطعا مدل لباس های زیباتر با قیمت های مناسب تر پیدا خواهید کرد.

 

منبع: https://namnak.com

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.