2019/07/24
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد
امین اسکندریان، بازیگر نقش مهدی در سریال خط تماس چگونه این نقش را بازی کرد

امین اسکندریان، بازیگر نقش مهدی در سریال خط تماس چگونه این نقش را بازی کرد

شخصیت مهدی به حدی خوب نوشته شده بود که به هر بازیگری پیشنهاد میشد حتما قبول می کرد، زیرا بازیگر را در موقعیت های متفاوت و جذابی قرار می داد

دوات آنلاین-امین اسکندریان، بازیگر نقش مهدی در سریال خط تماس اولین حضور خود را در تلویزیون تجربه می‌کند. او قبل از این نمایش‌های زیادی کار کرده بود و جواد شمقدری او را از میان 500 نفر که برای بازی در نقش مهدی تست دادند انتخاب کرد.

 

امین اسکندریان درباره نقش مهدی در سریال خط تماس به جام جم می گوید: شخصیت مهدی به حدی خوب نوشته شده بود که به هر بازیگری پیشنهاد میشد حتما قبول می کرد، زیرا بازیگر را در موقعیت های متفاوت و جذابی قرار می داد. من سالها تئاتر کار کردم و خوشحالم چنین موقعیتی برایم فراهم شد و آقایان علی اکبری و شمقدری این فرصت را در اختیار من گذاشتند. امیدوارم مردم هم دوست داشته باشند.

 

وی ادامه می دهد: البته مهدی در فضای سالهای انقلاب قرار دارد که این مقطع زمانی با سن و سال من فاصله دارد، به همین دلیل درباره آدمهای آن مقطع زمانی خیلی تحقیق کردم؛ چطور حرف می زدند، رفتار می کردند و... همچنین تمام فیلم های انقلابی را که در آن مقطع ساخته شده بود می دیدم. در مجموع شخصیت مهدی برایم خیلی جذاب و هیجان انگیز بود.

 

این بازیگر عنوان می کند: آقای شمقدری در طول کار خیلی - به من کمک کرد و قبل از بازی در هر پلان من اتودهایی که می زدم را اجرا می کردم و او از میان آنها یکی را انتخاب می کرد. در واقع هم کمک می کرد و هم دستم را باز می گذاشت. اگرهم پیشنهادی میدادم با روی باز می پذیرفت.

 

اسکندریان در پایان می گوید: البته همان طور که می دانید بچه های تئاترواقعا برای نقش خیلی زحمت می کشند و از روز اول که برای این نقش انتخاب شدم، واقعا زحمت کشیدم و دلم می خواست نقشم را درست ایفا کنم.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
حاتمه ش 1397/11/17
امین اسکندریان عزیز تا قسمت چهارم که برای مخاطب شخصیت جذاب و جالبی بوده اید امیدوارم که باقی راه رو هم موردتوجه قرار بگیرید. واقعا بچه های تئاتری برای کارهاشون ارزش زیادی قائل هستن و وقت زیادی میذارن تا هم مخاطبشون هم خودشون راضی باشن. انشا الله که همیشه موفق و موید باشید . راستی راستی اون کت سبزه ی توی فیلم خیلی بهتون میاد

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.