2019/08/23
۱۳۹۸ جمعه ۱ شهريور
بیوگرافی کامل ناصر سجادی حسینی بازیگر نقش یوسف درسریال لحظه گرگ و میش

بیوگرافی کامل ناصر سجادی حسینی بازیگر نقش یوسف درسریال لحظه گرگ و میش

ناصر سجادی حسینی 3 برادر دارد که هرکدام در یک رشته هنری فعالیت دارند. این هنرپیشه و عکاس قابل که چندین فیلم نیز بازی کرده‌است رابطه بسیار صمیمی و خوبی با خانواده‌اش دارد و این صمیمت را می‌توان از روی پست‌هایی که چهار برادر سجادی حسینی برای هم در اینستاگرام می‌گذارند متوجه شد.

دوات آنلاین-ناصر سجادی حسینی  یا همان یوسف سریال لحظه گرگ و میش هنرمند قابل و توانایی است که متولد سال 1365 در شهر اهواز است و البته به صورت حرفه‌ای و بسیار پرتوان عکاسی هم می‌کند.

 

ناصر فرزند فرید سجادی حسینی پیشکسوت رشته بازیگری است که در سریال لحظه گرگ و میش نقش پدر بزرگ پسرش را بازی می‌کند.

 

ناصر 3 برادر دارد که هرکدام در یک رشته هنری فعالیت دارند. این هنرپیشه عکاس قابل که چندین فیلم نیز بازی کرده‌است رابطه بسیار صمیمی و خوبی با خانواده‌اش دارد و این صمیمت را می‌توان از روی پست‌هایی که چهار برادر سجادی حسینی برای هم در اینستاگرام می‌گذارند متوجه شد.

 

ناصر سجادی حسینی هنوز ازدواج نکرده‌ و می‌گوید فعلا برای ازدواج زود است.

 

فرید پدر ناصر که در آثار فاخری چون روز واقعه، فروشنده ،امام علی(ع)، ترانزیت و... بازی کرده‌ است نیز رابطه بسیار خوبی با فرزندانش دارد و آرامش و محبتی که بین اعضای خانواده سجادی وجود دارد کاملا نمونه و مثال زدنی است.

ناصردرباره این می‌گوید: ما چهار پسر بودیم واقعا تحمل چهارپسر با فاصله سنی کم در خانه خیلی سخت است اما مادرم همیشه با آرامش با ما برخورد می‌کرد هیچ وقت محدودیتی نداشتیم. نوبتی با پدرم سرکار می‌رفتیم و دوستان پدرم به خانه ما می‌آمدند. این سبک زندگی ناخودآگاه ما را در محیط هنری نگه‌ داشت و هرکدام از ما در یک شاخه مشغول به تحقیق و کار شدیم و خدا را شکر همگی هم موفق بودیم. اگر اختلافی بین ما به وجود می‌آمد پدرم یا مادرم هیچ وقت دخالت نمی‌کردند و می‌گفتند بروید بیرون اختلافتان را حل کنید و به خانه بیایید و نکته اینجاست که واقعا اختلاف ما حل می‌شد.

ناصر به گفته همکارانش در سریال لحظه گرگ و میش به همان اندازه شخصیت یوسف شوخ‌طبع و دوست داشتنی و البته خون‌سرد است.

 

فاطمه گودرزی درباره ناصر می گوید: به همان اندازه که از کارگردان حرف‌شنوی دارد از پدرش هم حرف شنوی دارد انگار که با دو کارگردان کار می‌کند. او پسر بسیارخوبی است و معلوم است خانواده‌اش برای تربیت او زحمت زیادی کشیده‌اند. البته ناصر در عکاسی و کارگردانی هم کار کرده که همین به او بسیار کمک می‌کند نقش را خوب از آب درآورد. نقش یوسف پسری که به دانشگاه نرفته و مشکلاتی را برای خانواده درست می کند نقش سختی بود که ناصر به خوبی از عهده آن برآمد و من در سکانس‌هایی که با او داشتم اصلا مشکلی نداشتم و به راحتی سکانس‌ها پیش می‌رفت.

با اینکه ناصر سجادی حسینی را بیشتر به عنوان هنرپیشه و عکاس  می‌شناسیم، اما در حرفه‌های دیگر نیز فعال بوده است.

 

ناصر سجادی حسینی علاوه‌بر عکاس به‌عنوان مستندسازی پروژه (فیلمبردار پشت صحنه) و تدوینگر نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است.

 

مهم‌ترین اثر ناصر سجادی حسینی در حرفه‌ی مستندسازی پروژه (فیلمبردار پشت صحنه)، سریال راه طولانی است.

 

مهم‌ترین اثر ناصر سجادی حسینی در حرفه‌ی بازیگر، فیلم ایتالیا ایتالیا است.

 

مهم‌ترین اثر ناصر سجادی حسینی در حرفه‌ی تدوینگر، فیلم شکارچی شنبه است.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.