2019/08/23
۱۳۹۸ جمعه ۱ شهريور
بیوگرافی پانیذ برزعلی بازگیر نقش حنانه در سریال لحظه گرگ و میش

بیوگرافی پانیذ برزعلی بازگیر نقش حنانه در سریال لحظه گرگ و میش

پانیذ برزعلی بازیگر خوش چهره و جذاب و با استعداد در سریال لحظه گرگ و میش است که نقش حنانه خواهر رضا را بازی می کند .

دوات آنلاین-پانیذ برزعلی هنرپیشه جوان و بی‌حاشیه تازه واردی است که این روزها با سریال لحظه گرگ و میش ساخته همایون اسعدیان به تلویزیون آمده‌ است.

 

پانیز متولد سال 72 است و اولین تجربه‌اش بازی در سریال تعبیر وارونه یک رویا ساخته فریدون جیرانی است.

 

پانیذ برزعلی بازیگر خوش چهره و جذاب و با استعداد در سریال لحظه گرگ و میش است که نقش حنانه خواهر رضا و دوست یاسمن را بازی می کند .

 

این هنرپیشه جوان که با خانواده‌اش زندگی می‌کند و مجرد است در شبکه‌های اجتماعی هیچ فعالیتی ندارد و کمتر حاشیه‌های زندگی‌اش را با مردم به اشتراک می‌گذارد.

 

او در یک خانواده کم جمعیت زندگی می‌کند و در حال حاضر در دانشگاه تحصیل می کند.

 

پانیذ با توجه به شغلی که انتخاب کرده همه تلاشش را برای پیشرفت خود می کند و می‌گوید: به زودی از من نقش‌های متفاوت بسیاری خواهید دید. قرار نیست من فقط در تلویزیون باشم اما تلویزیون شروع بسیار خوبی است.

پانیذ به مسایل اجتماعی بسیار توجه دارد.

 

او مدتی قبل در خانه کودک شوش کلاس‌هایی برای بچه‌های این منطقه در خصوص بازیگری برگزار کرد.

 

پانیذ تلاش می‌کند زندگی کردن و حس‌ آدمها را بیشتر تجربه کند: من دوست ندارم فاصله‌ای با مردم داشته‌ باشم .خودم خرید می‌کنم بین مردم می‌چرخم. حرف می‌زنم و با دردهای آنها آشنا می‌شوم. یک هنرپیشه باید جامعه شناس و روانشناس هم باشد تا بتواند نقش‌های متفاوتی را بازی کند و موفق شود.

او که در نقش حنانه دوست یاسمن یکی از شخصیت‌های اصلی سریال لحظه گرگ و میش را بازی می‌کند تجربه کار با همایون اسعدیان را یکی از بهترین تجربه‌هایش می‌داند و می‌گوید: موفقیتم را مدیون انتخاب‌هایم هستم. کار کردن با آقایان جیرانی و اسعدیان می‌تواند یک استارت فوق‌العاده برای هر بازیگری باشد.

 

پانیذ به مدلینگ علاقه دارد اما آن را شغل خود نمی‌داند و می‌گوید: من به نقاشی ، موسیقی و مدلینگ هم علاقه دارم اما هرکدام که باعث شود هنرپیشگی را به عقب بیندازم کنار خواهم گذاشت.

 

منتقدانی که بازی پانیذ را در تعبیر وارونه یک رویا دیده‌اند معتقدند او می‌تواند یکی از پدیده‌های نوظهور عرصه هنر در ایران باشد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.