2019/06/24
۱۳۹۸ دوشنبه ۳ تير
انتقام‌گیری اشتباه از مردی که گناهی نداشت

انتقام‌گیری اشتباه از مردی که گناهی نداشت

چند وقت قبل از آنکه این اتفاقات بیفتد همسرم به من گفت مردی مزاحم او شده و مشخصات شاکی را به من داد من هم برای انتقام و ادب‌کردن او تصمیم گرفتم این کار را بکنم، اما وقتی او را به خانه بردم و با زنم روبرو کردم، همسرم گفت مرد را اشتباهی آورده‌ام

دوات آنلاین-مردی که قربانی انتقام‌گیری اشتباه شده بود با حضور در دادسرای جنایی تهران از ربایندگان خود شکایت کرد.

 

به گزارش دوات آنلاین در پی شکایت این مرد میانسال که از در خانه‌اش ربوده شده بود مرد رباینده و همسرش بازداشت شدند. مرد رباینده با تایید گفته‌های شاکی گفت: به اشتباه و برای انتقام از مردی که مزاحم همسرم شده بود دست به آدم‌ربایی زدم و وقتی فهمیدم اشتباه شده خودم او را به بیمارستان بردم و فرار کردم.

این اتفاقات پس از آن افتاد که چندی پیش مرد میانسالی که آثار جراحت روی سر و دستش قابل مشاهده بود به دادسرای جنایی تهران مراجعه و از مرد ناشناسی که او را ربوده بود شکایت کرد و در شرح ماجرا گفت: من در یک خانه ویلایی زندگی می‌کنم، روزی که ربوده شدم یک نفر در خانه را زد و گفت پستچی است وقتی در را باز کردم قبل از آنکه چیزی بگویم و متوجه شوم یک نفر با قمه به دست و سرم زد و درحالی که هنوز نفهمیده بودم چه اتفاقی افتاده است بدون اینکه چیزی بگوید من را در ماشین پرایدش انداخت و شروع به حرکت کرد.

 

این شاکی ادامه داد: در حالی که خون‌ریزی داشتم حواسم به کوچه‌ها و خیابان‌ها بود تا مسیر را به خاطر بسپارم.

 

ماموران پلیس آگاهی برای استفاده از راهنمایی‌های مرد شاکی او را سوار خودرو کردند و کوچه‌ها و خیابان‌ها را به همان ترتیبی که او گفت پشت سر گذاشتند تا جایی که شاکی گفت: روی در خانه‌ای که من را بردند تصویر یک شیر بود.

 

به این ترتیب جستجو برای یافتن خانه‌ای که دری با آن مشخصات داشت انجام و خانه شناسایی و مظنونی در این رابطه دستگیر شد.

 

شاکی در مواجهه با مرد دستگیر شده او را شناسایی کرد و گفت: همین مرد بود که آن بلا را سرم آورد اما مدتی که در اتاقی حبس بودم این مرد با زنی آمد و زن پس از دیدن من گفت این مرد آن فردی که گفتم نیست و او اشتباه آورده‌ای. بعد از آن از هوش رفتم و وقتی به هوش آمدم در بیمارستان بودم.

 

در ادامه مرد متهم با تایید اظهارات شاکی گفت: چند وقت قبل از آنکه این اتفاقات بیفتد همسرم به من گفت مردی مزاحم او شده و مشخصات شاکی را به من داد من هم برای انتقام و ادب‌کردن او تصمیم گرفتم این کار را بکنم، اما وقتی او را به خانه بردم و با زنم روبرو کردم، همسرم گفت مرد را اشتباهی آورده‌ام. من هم وقتی فهمیدم اشتباه کرده‌ام او را به بیمارستان بردم و فرار کردم.

 

با اظهارات دو طرف پرونده بازپرس سهرابی، رییس شعبه 9 دادسرای جنایی تهران قرار بازداشت مرد متهم را صادر کرد تا در اختیار ماموران اداره آگاهی پلیس تهران قرار گیرد و تحقیقات کامل شود.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.