2019/06/26
۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير
دختر3ساله؛ افشاگر خیانت مادر

دختر3ساله؛ افشاگر خیانت مادر

زن جوان گفت: حرف‌های دخترم سبب شد همسرم به من شک کند. فرشاد از من شکایت کرد و حقیقت فاش شد اکنون نمی دانم چه بگویم چرا که قصد من به هیچ وجه خیانت نبوده است.

دوات آنلاین-دختر 3 ساله ماجرای ارتباط مادرش با مرد غریبه را فاش کرد.

 

بهار، ۲۴ ساله در حالی که در مقابل قاضی دادگاه خانواده اشک می‌ریخت گفت: در دانشگاه با پسری به نام امید آشنا شدم در این میان فقط شقایق که یکی از دوستان صمیمی ام بود از این ارتباط خبر داشت و من همه چیز را برای او تعریف می کردم.

 

این زن ادامه داد: قرار بود بعد از فارغ التحصیلی امید به خواستگاری ام بیاید و ما با هم ازدواج کنیم اما در روزهای آخر امتحانات پسر یکی از دوستان پدرم مرا خواستگاری کرد و من هم که او را کاملاً می‌شناختم پاسخ مثبت دادم و زندگی ما آغاز شد.

 

وی ادامه داد: فرشاد مرا خیلی دوست داشت و من هم به زندگی‌ام عشق می‌ورزیدم. سال گذشته وقتی دخترم به دنیا آمد، همسرم یک گوشی هوشمند به عنوان «هدیه» برایم خرید. عضو یکی از شبکه‌های اجتماعی تلفن همراه شدم. در همین روزها شقایق به سراغم آمد و صحبت ما به خاطرات گذشته و همکلاسی‌های دانشگاه کشیده شد. آن روز شقایق شماره تماس امید را به من داد و گفت: این خیلی بی‌معرفتی است که تو با او ازدواج نکردی، او هنوز مجرد است حداقل با او تماس بگیر و عذرخواهی کن!!

 

بهار بیان کرد: با گرفتن آن شماره ارتباط من و امید شروع شد. ارتباط ما فراتر از تماس تلفنی می‌رفت و روز به روز بیشتر به یکدیگر نزدیک می شدیم تا جایی که امید در غیاب شوهرم به خانه ما می آمد و با یکدیگر خلوت می کردیم.

 

وی ادامه داد: اوضاع به همین شکل ادامه داشت تا اینکه روزی دخترم به پدرش گفت: چرا زمانی که تو در خانه هستی عمو امید به اینجا نمی آید؟ او فقط زمانی می آید که تو اینجا نیستی.

 

زن جوان گفت: حرف‌های دخترم سبب شد همسرم به من شک کند. فرشاد از من شکایت کرد و حقیقت فاش شد اکنون نمی دانم چه بگویم چرا که قصد من به هیچ وجه خیانت نبوده است.

 

منبع: رکنا

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
احمد 1397/07/17
خیانت به چی میگن ؟ فرا تر از اینم می خواستی زن هوس باز بی وجدان؟
مانلی 1397/07/17
فقط میتونم بگم متاسفم.....تو به خودت خیانت کردی نه به همسرت.واقعا لیاقت میخواد داشتن یه زندگی و داشتن دختر
1397/07/18
اگر خدا را در نظر داشتی و کمی ایمان داشتی به شوهرت که بچه از او داشتی خیانت نمی کردی وفا داری چه معنایی برای تو دارد؟
لیلا 1397/07/18
قصدش خیانت نبوده دقیقا چی بوده واقعا متاسفم خدا اخر همه مونو بخیر کنه و یه لحظه مارو به خودمون واگذار نکنه انشالله
فاضلی 1397/07/18
باید بگین خدایا مارا به خودمان وانگذار
امیر 1397/07/19
قصد خیانت نداشتی یا معنی خیانت رو نميدونی از دخترت خجالت کشیشدی از همسرت که خودش برات گوشی هدیه داده بود و با هدیه ش بهش خیانت کردی خجالت کشیدی ؟

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.