2019/05/24
۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد
واکنش کاوه خداشناس، بازیگر نقش منفی سریال پدر  به نقدها

واکنش کاوه خداشناس، بازیگر نقش منفی سریال پدر به نقدها

به نظر من سریال پدر با توجه به قصه عاشقانه‌ای که دارد از سمت مردم بازخورد مثبت داشته و به نوعی بر جانشان نشسته است.

دوات آنلاین-بازیگر سریال پدر گفت: از نظر من بخش مهم قضیه آنجاست که مردم سریال پدر را دوست دارند و با آن همراه شده اند. به طبع هر کاری نقد می شود اما خدا را شکر مردم این کار را دوست دارند و همین مهم است.

 

کاوه خداشناس در خصوص بازخوردهای مردمی از سریال پدر که در آن به ایفای نقش پرداخته گفت: به نظر من سریال پدر با توجه به قصه عاشقانه‌ای که دارد از سمت مردم بازخورد مثبت داشته و به نوعی بر جانشان نشسته است.

 

وی در همین راستا ادامه داد: خوشبختانه در همین روزها که پدر روی آنتن تلویزیون است بازخوردها از سمت مردم به شدت خوب بوده و این سریال جزو پرمخاطب‌ترین آثار تلویزیونی است.

 

او درباره برخی انتقادات در فضای مجازی نسبت به سریال پدر اضافه کرد: به هر صورت هر اثر هنری بازخوردهای مثبت و منفی در پی خواهد داشت و سریال پدر هم از این قاعده مستثنا نیست. از نظر من بخش مهم قضیه آنجاست که مردم این سریال را دوست داشته و با آن همراه شده اند. به طبع هر کاری نقد می شود اما خدا را شکر مردم این کار را دوست دارند و همین مهم است.

 

وی درباره نقش متفاوت و منفی خود در سریال پدر افزود: من همیشه علاقمند به تنوع در بازیگری هستم و دوست دارم شخصیت‌ های تازه را تجربه کنم. شخصیت من در سریال پدر در ابتدا ظاهری موجه را به نمایش می گذارد اما هر چه جلوتر می رویم می‌بینیم پشت این ظاهر موجه باطن دیگری وجود دارد.

 

بازیگر سریال پدر افزود: منفی و مثبت بودن در هر شخصیتی وجود دارد اما همینکه من نقش متفاوتی بازی کنم برایم جذاب است. از نظر من بازی در چنین نقشی آنچنان ریسک بزرگی نیست زیرا کار بازیگر همین است و بازیگری جذابیتش به تنوع آثار است.

وی در همین راستا ادامه داد: من سالها سعی کرده ام خودم را در عرصه بازیگری کلیشه نکنم. ایفای نقشی متفاوت توسط یک بازیگر در ابتدا برای او یک امتیاز است و مضاف بر آن توانایی های آن بازیگر را به رخ می کشد.

 

این بازیگر جوان درباره احتمال حضورش در سینما طی سال جاری اضافه کرد: امیدوارم بازی من در سریال پدر باعث پررنگ تر شدنم در سینما شود. واقعیت در عرصه بازیگری زیاد به دنبال پرکار بودن نبوده ام و همیشه سعی کرده ام کیفیت کارم را بالا ببرم تا پرونده قابل دفاعی داشته باشم. ایفای نقش ‌های متفاوت و رنگارنگ بیش از تعداد بالا همواره برای من مهم بوده و خواهد بود.

 

خداشناس با اشاره به نزدیک شدن به پایان فیلمبرداری سریال پدر خاطرنشان کرد: هنوز هیچ پیشنهاد سینمایی در حال حاضر به من نشده و هنوز گرم بازی در سریال پدر هستم که فیلمبرداری آن تا یک هفته دیگر به طور کامل به پایان می رسد. البته یک سریال دیگر هم در راه دارم که تصویربرداری آن از مهر ماه آغاز می شود و در کل امیدوارم در ادامه امسال کارهای خوبی پیش رو داشته باشم.

 

منبع: میزان

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.