2019/05/23
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲ خرداد
2کشته به‌خاطر عشق به یک دختر

2کشته به‌خاطر عشق به یک دختر

یک سال قبل خبر آتش سوزی در خانه‌ای در جنوب تهران به ماموران پلیس گزارش داده ‌شد. بعد از مهار آتش سوزی و آغاز تحقیقات ماموران متوجه شدند این آتش سوزی عمدی بوده‌ است.

دوات آنلاین-رقابت عشقی میان دو جوان بر سر دختری باعث شد یکی از آنها با آتش زدن خانه دیگری دونفر را به قتل برساند.

 

یک سال قبل خبر آتش سوزی در خانه‌ای در جنوب تهران به ماموران پلیس گزارش داده ‌شد. بعد از مهار آتش سوزی و آغاز تحقیقات ماموران متوجه شدند این آتش سوزی عمدی بوده‌ است. تکنسین‌های آتش‌نشانی عنوان کردند حریق احتمالا از شیء آغشته به بنزین که در اطراف موتور پارک شده در حیاط خانه پیدا شده ،آغاز شده و بنزین عامل اصلی این آتش سوزی بوده‌ است. ضمن اینکه ماموران در محل آتش‌سوزی دو مرد جوان را نیز پیدا کردند که بر اثر شدت آتش‌سوزی در وضعیت وخیمی به سر می‌بردند  از آنجایی که دختر جوانی نیز در آن خانه حضور داشته اما موفق به فرار شده ‌بود او مورد تحقیق قرار گرفت.

 

 دختر جوان گفت: من نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد نیمه‌شب آتش به سمت خانه هجوم آورد. من خواب بودم اما با شکستن شیشه از خانه فرار کردم. روی پشت‌بام چند نفر را دیدم ولی صبر نکردم ببینم چه کسانی هستند و فرار کردم اشکان و سعید در خانه بودند آنها هم می‌خواستند فرار کنند نمی‌دانم چه اتفاقی برایشان افتاد من فقط جان خودم را نجات دادم.

 

چند روز بعد به ماموران خبر دادند دو جوان مجروح جان خود را از دست داده‌اند. بررسی‌های بعدی نشان داد درگیری شدیدی بین یکی از مقتولان به نام اشکان با فردی به نام حامد وجود داشت و انها بر سر دختری به نام صنوبر با هم بارها درگیر شده‌ بودند. وقتی ماموران حامد را بازداشت کردند بعد از چندین روز بازجویی او اعتراف کرد با همکاری دو دوستش به نامهای کریم و پرهام به خانه اشکان رفته و آنجا را آتش زده ‌است.

 

با تکمیل تحقیقات و تفهیم اتهام دوفقره قتل و صدور کیفرخواست پرونده برای رسیدگی به شعبه 8 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.متهمان روز گذشته پای میز محاکمه رفتند. از آنجایی که اولیای‌دم دو متهم حضور نداشتند بعد از خوانده شدن کیفرخواست از سوی نماینده دادستان متهم ردیف اول به نام حامد در جایگاه حاضر شد او اتهام را قبول نکرد و گفت: من و اشکان به خاطر صنوبر با هم درگیری داشتیم و این واقعیت است چند ساعت قبل از این حادثه اشکان من را در خیابان دید و باچاقو زد من هم برای اینکه او را بترسانم و به او بفهمانم با چه کسی طرف است با کوکتل مولتوف به خانه‌اش حمله کردم می‌خواست موتورش را آتش بزنم از حیاط تا خانه فاصله زیادی بود و من اصلا فکر نمی‌کردم که اتش به سمت خانه کشیده شود فاصله بسیار زیاد بود من حتی متوجه کشیده شدن آتش به سمت خانه هم نشدم.

 

در ادامه پرهام متهم ردیف دوم به اتهام معاونت در قتل‌ها در جایگاه قرارگرفت او گفت: من اتهام را قبول ندارم ماجرا اینطور شروع شد که شب قبل از حادثه اشکان حامد را در خیابان دید آنها هربار با همدیگر روبه‌رو می‌شدند کتک‌کاری شدیدی می‌کردند دعوا بر سر دختری به نام صنوبر بود حامد می‌گفت این دختر مورد علاقه ‌من بود که اشکان از من گرفت درگیری آنها بارها اتفاق افتاده‌بود اشکان علاوه بر حامد من و دوست دیگرمان که همراهمان بود و حالا متهم ردیف سوم است را هم زخمی کرد حامد از این کار خیلی ناراحت بود و مدام می‌گفت می‌خواهم تلافی کنم حدود چهار صبح بود او اصلا آرام نمی‌شد . خودش بلند شد از موتور من بنزین کشید و فتیله درست کرد و روی کوکتل مولتف گذاشت از من خواست او را به خانه اشکان ببرم سعی کردم کمی معطل کنم شاید پشیمان شود اما نشد.

 

متهم گفت: ما سه ترک به سمت خانه اشکان رفتیم متهم ردیف سوم ترسید و پیاده شد من هم حامد را مقابل خانه اشکان پیاده کردم و برگشتم.   حیاط خانه اشکان پر از فندک و گاز فندک و .... بود به همین دلیل هم وقتی کوکتل مولتوف را حامد به خانه اشکان پرتاب کرد آتش سوزی شد.

 

با پایان گفته‌های متهم ردیف دوم متهم ردیف سوم در جایگاه قرار گرفت او نیز اتهام را رد کرد و گفت من در قتل نقشی نداشتم و اصلا میانه راه پیاده شدم و رفتم.

 

با پایان گفته‌های متهمان و وکلای آنها قضات برای تصمیم‌گیری در این خصوص وارد شور شدند.

 

منبع: شرق

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.