2019/05/23
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲ خرداد
آزار دختر16ساله توسط استاد گیتار

آزار دختر16ساله توسط استاد گیتار

قضات دادگاه بعد از شنیدن حرف‌های متهم او را با توجه به مدارک موجود در پرونده از جمله نظریه پزشکی قانونی گناهکار دانستند و به 2 سال تبعید و 100 ضربه شلاق محکوم کردند.

دوات آنلاین-مردی که متهم است دختر 16 ساله را که نزد او آموزش گیتار می‌دید مورد آزار و اذیت قرار  داده با حکم دادگاه به 100 ضربه شلاق و 2 سال تیعید محکوم شد.

 

رسیدگی به این پرونده با شکایت زنی میانسال آغاز شد. این زن در اظهارات خود گفت: مدتی قبل مردی 48 ساله به نام رامین که به‌صورت مجردی زندگی می‌کرد به ساختمان محل سکونت ما نقل مکان کرد. رامین گیتار می‌شد و همیشه صدای ساز او را می‌شنیدیم. این طور بود که دخترم به گیتار علاقه‌مند شد و بعد از مدتی بحث و تبادل نظر به این نتیجه رسیدیم که از رامین خواهش کنیم به نیلوفر گیتار یاد بدهد. وقتی موضوع را با مرد میانسال مطرح کردیم او قبول کرد. بعد از ان بود که دخترم مرتب به خانه این مرد می‌رفت و اموزش می‌دید. از این موضوع خوشحال بود و ماهم راضی وبدیم که نیلوفر هنری را یاد می‌گیرد اما موضوع به همین جا ختم نشد و یک روز دیدم دخترم به‌شدت ناراحت است و رفتار وحشت‌زده‌ای دارد. با اصرار از او خواستم موضوع را برایم توضیح بدهد و در نهایت واقعیتی تلخ را فاش کرد.

 

این زن ادامه داد: رامین به بهانه ضبط صدا دخترم را اغفال کرده و با خودش به خارج از شهر برده و او را مورد آزار قرار داده بود. وقتی این موضوع را فهمیدم تصمیم گرفتم علیه این مرد شکایت کنم. دخترم به‌حدی ناراحت است که حتی حاضر نشد برای طرح شکایت به دادگاه بیاید.

 

قضات پرونده بعد از شنیدن اظهارات این زن دستور انجام تحقیقات را صادر کردند. به این ترتیب دختر 16 ساله مورد پرس‌وجو قرار گرفت و گفت: رامین بارها به من ابراز علاقه کرده بود و با حرف‌هایش من را گول زده بود. او روز حادثه گفت برای این‌ه یاد بگیرم صدای ساز را چه‌طور ضبط کنم باید همراه او به یک استودیو بروم. او از این فرصت استفاده کرد و در محلی خلوت من را مورد آزار قرار داد.

 

در ادامه تحقیقات دختر نوجوان به پزشکی قانونی معرفی شد و متخصصان آزار و اذیت این دختر را تایید کردند. در نهایت رامین به‌عنوان متهم تحت پیگرد قرار گرفت. این مرد دیروز در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفت و بعد از این‌که شکایت مطرح شده علیه خودش را شنید اتهام تجاوز را انکار کرد و گفت من هیچ رابطه‌ای با این دختر نداشتم.

 

متهم توضیح داد: نیلوفر برای یاد گرفتن گیتار نزد من می‌آمد و بعد از مدتی شروع کرد به ابراز علاقه به من. او اصرار داشت به وی یاد بدهم چه‌طور صدا را ضبط می‌کنیم به همین دلیل هم او را به یک استودیو بردم اما هیچ رابطه‌ای با او نداشتم و این ادعاها اصلا صحت ندارد.

 

قضات دادگاه بعد از شنیدن حرف‌های متهم او را با توجه به مدارک موجود در پرونده از جمله نظریه پزشکی قانونی گناهکار دانستند و به 2 سال تبعید و 100 ضربه شلاق محکوم کردند.

 

منبع: شرق

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.