2019/05/24
۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد
تجاوز مرد بنگاهدار به معلم جوان

تجاوز مرد بنگاهدار به معلم جوان

پرونده با شکایت معلم جوانی به نام رامک در تهران تشکیل شد. او به ماموران گفت مرد بنگاه‌داری که قرار بود برای او کار پیدا کند به بهانه اینکه برایش یک شغل پیدا کرده او را به خانه کشانده و مورد تجاوز قرار داده‌است.

دوات آنلاین-مرد بنگاه‌دار وقتی فهمید معلم جوان به تهران مهاجرت کرده تا کار پیدا کند به بهانه پیدا کردن شغل او را به خانه کشاند و مورد تعرض قرار داد.

 

به گزارش دوات آنلاین ، متهم پرونده که برای محاکمه در دادگاه حاضر شده‌ ود اتهام تعرض را انکار کرد اما نتوانست توضیح دهد به چه دلیل به دختر جوان پیامک فرستاده‌ است.

 

این پرونده با شکایت معلم جوانی به نام رامک در تهران تشکیل شد. او به ماموران گفت مرد بنگاه‌داری که قرار بود برای او کار پیدا کند به بهانه اینکه برایش یک شغل پیدا کرده او را به خانه کشانده و مورد تجاوز قرار داده‌ است.

 

این دختر با توجه به شکایتی که کرده‌ بود به پزشکی قانونی منتقل شد و متخصصان بعد از معاینه‌اش اعلام کردند او مورد تعرض قرار گرفته‌ است. هرچند متهم در جلسه دادگاه همه چیز را انکار کرد اما دختر جوان همچنان به تعرض پافشاری کرد و گفت  متهم به او پیشنهاد راهی برای جبران صدمه‌ای که بدنش وارد شده هم داده‌ است.

 

دختر جوان به قضات شعبه 12  گفت: من در یکی از شهرهای جنوبی معلم خصوصی بودم و درس می‌دادم اما وضعیت مالی‌ام خوب نبود و بازار کار هم کساد بود. برای اینکه بتوانم کار بهتری پیدا کنم تصمیم گرفتم به تهران بیایم. در پرند خانه‌ای اجاره کردم به چند بنگاه سپردم که برایم کاری پیدا کنند. مدتی بعد مرد بنگاهداری به نام مهرداد به من زنگ زد و گفت برایم کاری پیدا کرده که درآمد خوبی هم دارد اما باید قبلش تست بدهم من هم قبول کردم گفتم با هم به رستورانی که می‌گویی برویم تا من تست بدهم. او گفت لازم نیست به رستوران برویم به خانه خودم بیا باز هم قبول کردم فکر نمی‌کردم نقشه شومی داشته باشد.

وقتی وارد خانه شدم با هم غذا خوردیم و من برای تست آماده می‌شدم که تلفن همراه مهرداد زنگ زد و گفتند در بنگاه با او کار دارند او از خانه بیرون رفت و بلافاصله در را روی من قفل کرد. راهی برای بیرون رفتن نداشتم شب بود که زنگ زد و از من خواست شام را با هم بخوریم و بعدش به خانه‌ام بروم. سفارش شام داد و بعد که شام را خوردیم به من تجاوز کرد. او صدای ضبط را بلند کرد تا صدای من را کسی نشنود. سپس من را مورد آزار قرار داد. من بلافاصله به کلانتری رفتم و شکایت کردم. فردای آن روز پسر جوان به من گفت  حاضر است هزینه درمان را بدهد و من را به بیمارستانی ببرد تا جراحی شوم. اما من قبول نکردم

 

در ادامه جلسه دادگاه متهم در جایگاه قرار گرفت. او گفت: من اتهام را قبول ندارم و تعرضی هم به این دختر نکردم. این دختر از شهرستان به تهران آمده بود و دنبال کار می‌گشت من از سر دلسوزی به او گفتم که کمکش می‌کنم از آنجایی که درآمدی نداشت تصمیم گرفتم برایش کار پیدا کنم چندباری هم به من گفت که خیلی بی‌پول شده و پول نیاز دارد من هم به او پول قرض دادم. وقتی که دختر جوان چندباری از من پول گرفت دیگر این کار برایش عادی شد. مدام از من پول می‌گرفت و من هم اعتراضی نداشتم چون فکر می‌کردم یک دختر تنها اگر مورد حمایت قرار نگیرد دست به کارهای خلاف می‌زند اما بعد از مدتی فهمیدم که او قصد باجگیری از من را دارد به محض اینکه به او گفتم دیگر باج نمی‌دهم رفتارش با من عوض شد.

در این هنگام قاضی به پیامکی که مرد جوان برای دختر فرستاده‌ بود اشاره کرد و گفت: در این پیامک آمده‌ است که تو به دختر جوان پیشنهاد دادی با هم به بیمارستان بروید و عمل ترمیمی روی بدن او انجام شود و گفته‌ای که حاضر هستی هزینه آن را هم بپردازی اگر تو به دختر جوان تعرض نکرده‌ بودی پس چرا چنین حرفی را زدی

 

متهم گفت: قبول دارم که چنین حرفی زدم اما به خاطر اینکه به این دختر تعرض کردم نبود دختر جوان به من گفت زمانی که در شهرشان بوده مورد تعرض قرار گرفته و حالا هم نمی‌تواند ازدواج کند و سرش را بالا بگیرد من هم برای اینکه به او کمکی کرده‌ باشم تصمیم گرفتم پول بدهم که جراحی کند و سرنوشتش خوب باشد من این کار را از روی انسان‌دوستی انجام دادم.

 

با پایان گفته‌های متهم و شاکی قضات برای تصمیم‌گیری در این خصوص وارد شور شدند.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.