2019/05/21
۱۳۹۸ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت
ناپدید شدن زن ایرانی پس از طلاق در شوهر امریکایی

ناپدید شدن زن ایرانی پس از طلاق در شوهر امریکایی

2 سال است از پریسا هیچ خبر و اثری نیست.

دوات آنلاین-پلیس تگزاس در پی جست و جوی مادری مطلقه است که در سال 2017 در ساختمانی در خیابان محله سکونتش مفقود شد و تاکنون از او خبری به دست نیامده است.

 

به گزارش پلیس، پریسا 26 ساله زن ایرانی زمانی که قصد تحویل گرفتن نوزادش را از همسر سابقش داشت ناپدید شد و تاکنون خبری از او به دست نیامده است.

 

گفتنی است که همسر سابق و تمامی ساکنین تحت بازجویی قرار گرفتند اما هیچ یک از ساکنین پریسا را در زمان حادثه در ساختمان مشاهده نکردند و جالب است بدانید که ساختمان مذکور یک در مخفی در پارکینگ دارد که پلیس معتقد است که احتمالا پریسا از آن در خارج شده و طبق تحقیقات احتمالا زن جوان مورد حمله قرار گرفته و ناپدید شده و احتمال قتل او در این پرونده وجود دارد چرا که بعد از 2 سال خبری از او به دست نیامده است.

 

همچنین قربانی که مطلقه نیز بوده است بارها توسط همسر سابقش مورد آزار و اذیت قرار گرفته و احتمال دارد که ناپدید شدن پریسا مربوط به همسر سابقش باشد.

 

در حال حاضر پلبیس در حال تکمیل و بررسی این پرونده پیچیده است.

 

منبع: رکنا

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.