2019/05/21
۱۳۹۸ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت
اعتراف به همسرکشی در نیمه شب

اعتراف به همسرکشی در نیمه شب

مردی که اوایل اسفند سال گذشته همسر خود را به قتل رسانده و این موضوع را از همه پنهان کرده بود در نهایت هنگام عصبانیت به ارتکاب قتل اعتراف کرد.

دوات آنلاین-مردی که اوایل اسفند سال گذشته همسر خود را به قتل رسانده و این موضوع را از همه پنهان کرده بود در نهایت هنگام عصبانیت به ارتکاب قتل اعتراف کرد.

 

ماموران کلانتری مسعودیه ظهر روز شنبه از وقوع درگیری در یکی از خیابان‌های حوزه استحفاظی خود مطلع شدند و وقتی به محل رفتند فهمیدند دعوا بر سر موضوعی خانوادگی است به همین دلیل طرفین را به آرامش دعوت و محل را ترک کردند اما بعد از ان درگیری چند بار دیگر نیز تکرار شد و هر بار ماموران با حضور در محل به غائله خاتمه دادند تا این‌که بالاخره ساعت 3 بامداد یکشنبه این درگیری‌ها وارد مرحله‌ای تازه شد و بحث قتل به میان آمد.

 

این بار وقتی ماموران به محل رفتند خواهران و برادران زنی جوان به آنها گفتند دامادشان به قتل خواهر آنها اعتراف کرده است.

 

در ادامه مشخص شد زن جوان از اوایل اسفند سال گذشته ناپدید شده بود و اعضای خانواده او مرتب از شوهری وی سراغ این زن را می‌گرفتند اما داماد خانواده هر بار جوابی سر بالا می‌داد و آنها را معطل و در انتظار نگه می‌داشت تا این‌که آنها بالاخره روز شنبه به مقابل خانه داماد خود رفتند و این بار با جدیت خواستار روشن شدن موضوع شدند.

 

داماد خانواده که باز هم توضیح کاملی نمی‌داد بالاخره ساعت 3 بامداد روز بعد در حالی‌که عصبانی شده و کنترل خود را از دست داده بود اعتراف کرد همسرش را کشته است.

 

به این ترتیب مرد همسرکش بازداشت شد و تحت بازجویی قرار گرفت. او گفت: من و همسرم از مدت‌ها قبل با هم اختلاف داشتیم تا این‌که ساعت 5 صبح روز 5 اسفند در حالی‌که فرزند 4 ساله‌مان خواب بود بار دیگر با همسرم درگیر شدم و او را با دستانم خفه کرد. سپس جسدش را در ماشین گذاشتم و به امامزاده هاشم(ع) در جاده هراز بردم و میان نخاله‌های ساختمانی انداختم.

 

بنا به این گزارش متهم در حال حاضر در بازداشت به سر می برد و تحقیقات از او ادامه دارد.

 

 

منبع: شرق

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.