2019/05/21
۱۳۹۸ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت
مرگ 2 کودک در فاضلاب مدرسه

مرگ 2 کودک در فاضلاب مدرسه

سقوط 2 کودک داخل سپتیک (مخزن سرپوشیده) فاضلاب مدرسه روستای سنجدک بخش کوهسرخ کاشمر منجر به مرگ آنان شد.

دوات آنلاین-سقوط 2 کودک داخل سپتیک (مخزن سرپوشیده) فاضلاب مدرسه روستای سنجدک بخش کوهسرخ کاشمر منجر به مرگ آنان شد.

 

بخشدار کوهسرخ گفت: 2 پسر چهار و پنج ساله اهل روستای سنجدک دیشب در محل سپتیک و مخزن سرپوشیده جمع آوری فاضلاب سرویس های بهداشتی مدرسه در حال بازی بودند که به علت ریزش سقف داخل آن سقوط کردند.

 

مجید کاریزنویی افزود: با اطلاع والدین که پس از چند ساعت جستجو متوجه سقوط کودکان در این محل شدند، نیروهای اورژانس 115، نیروی انتظامی، هلال احمر و آتش نشانی‌ کاشمر و نیروهای آتش نشانی ایور در نزدیک این منطقه به محل اعزام شدند.

 

وی اظهار داشت: اجساد این 2 کودک توسط نیروهای اعزامی از داخل فاضلاب بیرون آورده شده و توسط 2دستگاه آمبولانس به شهر ریوش مرکز بخش کوهسرخ انتقال یافتند.

 

وی گفت: بررسی ‌های بیشتر در این زمینه از سوی دستگاه ‌های ذیربط ادامه دارد.

 

کاریزنویی در باره علت باز بودن در مدرسه در ساعت تعطیلی آن افزود: اغلب محوطه‌ های مدارس روستایی پس از تعطیلی نیز باز هستند و جوانان و نوجوانان برای ورزش از آن استفاده می‌ کنند.

 

وی اظهار داشت: مسئول آموزش و پرورش به همراه مسئول حراست این اداره صبح امروز از مدرسه بازدید کرده و دستور حصار کشی اطراف سپتیک را صادر کردند.

 

وی گفت: هرچند سازه مدرسه مناسب است ولی به دلیل بالا بودن سطح آب منطقه باید سپتیک اجرا شود و چاه جذبی برای فاضلاب مناسب نیست.

 

منبع: ایرنا

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.