2019/05/21
۱۳۹۸ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت
فال روزانه و فال تولد پنج‌شنبه 29 فروردین

فال روزانه و فال تولد پنج‌شنبه 29 فروردین

مطالب فال روزانه و فال تولد صرفا جنبه سرگرمی دارد.

دوات آنلاین-

فروردین

باید یاد بگیری همیشه خودت واقعی‌ات باشی. جلوی دیگران نقش بازی نکن. اگر هدف‌ات این است که با این کار نظر دیگران را جلب کنی نتیجه نخواهی گرفت چون در دراز مدت خود واقعی تو افشا می‌شود. خود واقعی تو مشکلی ندارد پس با آنهایی مراوده برقرار کن که با خودت واقعی‌ات همخوانی دارند.

 

اردیبهشت

هرگز قولی نده که نتوانی به آن عمل کنی. ممکن است در موقعیتی قرار بگیری که به ناچار قول کمک یا همکاری بدهی اما بعدا نتوانی از عهده اش بربیایی. اگر از همان اول نه بگویی خیلی بهتر است وگرنه برایت سختی‌های زیادی به بار می‌آورد.

 

خرداد

ممکن است با سختی‌هایی مواجه شوی اما خیلی موقتی و زودگذر هستند. اعتماد به نفس خودت را از دست نده و با شجاعت با مشکلات مواجه شو. تو از عهده باز کردن گره‌های از این پیچیده‌تر هم برمی‌آیی.

 

تیر

باید اعتماد به نفس خودت را بالا ببری. تو توانایی‌های زیادی داری اما خودت را باور نداری و این باعث می‌شود از انجام خیلی کارها و گرفتن بعضی تصمیم‌ها بترسی. اگر اعتماد به نفس خودت را تقویت کنی به موفقیت‌های زیادی می‌رسی.

 

مرداد

در مسیر موفقیت حرکت می‌کنی و به آنچه می‌خواهی دست خواهی یافت. مگر این‌که خودت در این روند اخلالی ایجاد کنی. این اخلال‌ها می‌تواند از تصمیمات نسنجیده تا نداشتن پشتکار کافی باشد. پس حواس‌ات را به اندازه کافی جمع کن که شرایط را برای خودت بد نکنی.

 

شهریور

سر خودت را زیاد شلوغ نکن که نتوانی از عهده انجام کارها بربیایی. باید کارها را یکی بعد از دیگری با طمانینه و دقت انجام بدهی. اگر بخواهی سرعت زیادی به خرج بدهی از دقت تو کاسته می‌شود و همین باعث می‌شود خسارت به بار بیاید.

 

مهر

هر خسارت مادی که به زندگی تو وارد شود قابل جبران است اما خسارتی که به سلامتی‌ات وارد شود جبران‌پذیر نخواهد بود. پس بیش از گذشته به فکر سلامتی‌ات باش. سعی کن تغذیه درستی داشته باشی.

 

آبان

اگر به‌زودی پولی به دست آوردی در خرج کردن آن دقت کن. یادت باشد این پول برای مدت طولانی در اختیار تو قرار گرفته و خرج‌های زیادی ممکن است برایت پیش بیاید. سعی کن اول هزینه‌های ضروری را انجام بدهی و مبلغی هم پس‌انداز کنی.

 

آذر

برای این‌که در آینده محصول خوبی داشته باشی امروز باید بذرهای خوبی بکاری. پس به جای این‌که وقت خودت را به بطالت بگذرانی سعی کن دنبال راهی باشی که بتوانی در کاری درست و اصولی سرمایه‌گذاری کنی. این سرمایه‌گذاری حتما نباید مالی باشد. شاید سرمایه تو ایده‌ات باشد یا مهارتی که داری.

 

دی

در استفاده از فضای مجازی خیلی دقت کن. خطرات زیادی سر راه تو قرار دارد. اولین خطر این است که چنان محو این محیط شوی که زمان‌ از دست برود و به خیلی از کارهایت نرسی. برخی ارتباط‌ها در این فضا نیز برای تو مناسب نیست. به هر خبری هم در این محیط اعتماد نکن.

 

بهمن

در کاری که تخصص، دانش و مهارت نداری وارد نشو وگرنه ضرر می‌کنی. بهتر است همان مسیری را که انتخاب کرده‌ای پیش بگیری و جلو بروی. دنبال این نباش که مرتب از این شاخه به شاخه دیگری بپری این طوری هرگز به نتیجه نمی‌رسی.

 

اسفند

اگر کند حرکت کنی اما به مقصد برسی بهتر از آن است که سریع بروی اما در میانه راه ببری و کم بیاوری یا از مسیر منحرف شوی. پس برای رسیدن به خواسته‌هایت عجول نباش و قدم به قدم و با طمانینه پیش برو.

 

فال تولد

ضمن تبریک به متولدین 29 فروردین: سعی کن مسیر درستی را که با علاقه و تخصص تو سازگار است انتخاب کنی و در همان مسیر آهسته اما مرتب و منظم و با چشم باز حرکت کنی. در این صورت امسال به موفقیت‌های زیادی می‌رسی وگرنه امسال هدر می‌رود و می‌بینی هیچ چیز به دست نیاورده‌ای.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.