2019/05/23
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲ خرداد
فال روزانه و فال تولد چهارشنبه 28 فروردین

فال روزانه و فال تولد چهارشنبه 28 فروردین

مطالب فال روزانه و فال تولد صرفا جنبه سرگرمی دارد.

دوات آنلاین-

فروردین

سعی کن مهارت جدیدی یاد بگیری. تو توانایی‌ها و استعدادهای زیادی داری اما از وقت خودت به خوبی استفاده نمی‌کنی. در حالی‌که اگر زمان‌های اضافی را صرف یادگیری کنی در آینده خیلی پیشرفت خواهی کرد.

 

اردیبهشت

معلوم نیست در آینده چه اتفاقی می‌افتد. هیچ کس نمی‌تواند این را پیش‌بینی کند پس اینقدر غصه آینده را نخور و استرس نداشته باش. آینده‌نگری خوب است اما نه تا این اندازه که اضطراب ایجاد کند. سعی کن زمان حال را از دست ندهی.

 

خرداد

زندگی پر است از به دست آوردن‌ها و از دست دادن‌ها. ممکن است چیزهای تازه‌ای به دست بیاوری اما بدان که موقتی هستند و خودت را چنان به آنها وابسته نکن که بعدا ضربه سنگینی بخوری. به هر حال هر چیزی ممکن است روزی از دست برود.

 

تیر

همه چیز به سمت آرامش پیش می‌رود. فضای خوبی در زندگی‌ات ایجاد خواهد شد البته این به خودت هم بستگی دارد. باید کمی ذهن‌ات را به سمت مسائل مثبت متمرکز کنی و باامید و پرانرژی‌تر باشی.

 

مرداد

مراقب خوراکی‌هایی که می‌خوری باش. شاید خیلی از آنها سلامت تو را به خطر بیندازند. زیاد به این موضوع توجه نداری و این ممکن است در آینده باعث ایجاد خطری بزرگ شود.

 

شهریور

ممکن است در یک دوراهی قرار بگیری و مجبور به انتخاب شوی. مراقب باش خطر نکنی و ریسک‌های غیرمنطقی انجام ندهی. اجازه بده همه چیز روال منطقی را طی کند و تصمیم‌گیری تو نیز بر پایه اصول منطقی باشد.

 

مهر

کاری را که از توانایی تو خارج است به عهده نگیر.چون وقتی نتیجه خراب شد همه با تو دشمن می‌شوند. تو استعدادهایت خودت را می‌شناسی پس سعی کن در همین چارچوب حرکت کنی.

 

آبان

باید دنبال علایق خودت بروی. همه زندگی‌ات را صرف کار نکن. کمی هم به چیزهایی که دوست داری بپرداز. اگر این کار را نکنی به‌زودی از کار خسته می‌شوی و افت کیفیت پیدا می‌کنی. باید یاد بگیری از زندگی لذت ببری.

 

آذر

همه چیز خوب و خوش است. پس چرا سعی نمی‌کنی از این شرایط بیشترین لذت را ببری؟ با نگاهی امیدوارانه‌تر به آینده داشته باش و سعی کن از فرصت‌هایی که امروز در اختیارت قرار می‌گیرد بیشترین بهره را ببری.

 

دی

باید یاد بگیری خودت برای خودت موقعیت و فرصت مناسب ایجاد کنی و از آنها به نحو احسن بهره ببری. این که منتظر باشی شرایط خود به خود رو به راه شود کاری بی‌نتیجه و عبث است. باید خودت حرکت را شروع کنی.

 

بهمن

کم‌کم کارها سر و سامان می‌گیرد و زندگی به روال سابق برمی‌گردد. می‌توانی از همین حالا برای روزهای خوش آینده برنامه‌ریزی کنی و امیدوار باشی در زمینه‌های مختلف به پیشرفت دست پیدا کنی.

 

اسفند

هنوز برای احساس خستگی کردن خیلی زود است. کمی به خودت برس. روحیه‌ات را قوی نگه دار و یادت باشد بدون تلاش به جایی نخواهی رسید البته تلاش‌هایت باید هدفمند و برنامه‌ریزی شده باشد.

 

فال تولد

ضمن تبریک به متولدین 28 فروردین: اگر از همین حالا برای یک سال آینده‌ات برنامه‌ریزی کنی و هدف خودت را به خوبی تعیین و جزییات را مشخص کنی اطمینان داشته باش به نتایج خوبی می‌رسی. در میان راه کم نیاور و تا آخر صبوری و مقاومت کن.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.