2019/05/19
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت
فوت و فن‌های دکوراسیون به سبک مدرن

فوت و فن‌های دکوراسیون به سبک مدرن

برای رسیدن به بهترین دکوراسیون به سبک مدرن باید بهترین وسایل را به کار گرفت. شما با استفاده از یک سرویس مبل لوکس و لوازم جانبی همراه آن می‌توانید به یک ایده پردازی متفاوت دست پیدا کنید.

دوات آنلاین-برای رسیدن به بهترین دکوراسیون به سبک مدرن باید بهترین وسایل را به کار گرفت. شما با استفاده از یک سرویس مبل لوکس و لوازم جانبی همراه آن می‌توانید به یک ایده پردازی متفاوت دست پیدا کنید. البته باید به هارمونی رنگ حاکم در فضا و سبک دکوراسیون نیز به‌خوبی دقت شود. به‌عنوان‌مثال برای یک دکوراسیون مدرن شما باید از لوازم رنگ تیره با ترکیب وسایل دکوری طلایی ایده پردازی کنید. یا  این که برای یک دکوراسیون کلاسیک به شما استفاده از وسایل چوبی را پیشنهاد می‌دهیم. درنهایت ایده پردازی به سبک سلطنتی نیاز به‌دقت نظر بسیار در طرح و رنگ دارد که مجلل بودن چیدمان را به تصویر بکشد. در مطالب پیش رو سعی داریم تا به معرفی سبک مدرن و زیره کاری هایش بپردازیم.

 

ایده پردازی به سبک مدرن

برای رسیدن به یک دکوراسیون کاملاً خاص و اروپایی باید ابزارهای لازم در این زمینه را فراهم کرد. به شما پیشنهاد می ‌کنیم به ایده پردازی ارائه‌ شده به‌ دقت توجه کنید. استفاده از لوازم بسیار لوکس مثل میز ناهارخوری مشکی طلایی، در کنار مبلمان مشکی کرم سبب شده است فضا با پایه بسیار خاصی طرح‌ریزی شود. یکی از مواردی که همیشه در دکوراسیون مدرن به آن توجه می‌شود، سادگی در طراحی است که در این تصویر به‌ خوبی مشهود است. موضوع دیگری که سبب می‌شود طراحی یک دکوراسیون به سبک ایده پردازی مدرن اروپایی در حرکت باشد، بهره گرفتن از لوازم دکوری طلایی ‌رنگ است. بی‌تأثیر نخواهد بود، بهره گرفتن از وسایلی مثل لوستر طلایی، آینه‌ای با قاب طلایی، میز پذیرایی طلایی، قاب عکس‌های طلایی و پرده و مبل طلایی‌رنگی که در انتهای سالن مورد استفاده قرارگرفته است. در یک نتیجه‌گیری کلی می‌توانیم به این موضوع اشاره‌ داشته باشیم که برای دکوراسیون مدرن باید از وسایل ساده اما لوکس بهره گرفته شود تا فضا بسیار خاص تزیین شود. همچنین شما برای جلوه دادن بیشتر به طراحی خود می‌توانید از رنگ طلایی کمک بگیرید.

 

منبع: خراسان- راحله عجم اکرامی طراح و ایده پرداز در زمینه دکوراسیون داخلی

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.