2019/05/23
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲ خرداد
قتل شوهر با همدستی 2مرد

قتل شوهر با همدستی 2مرد

زنی که متهم است شوهرش را با همدستی دو مرد به قتل رسانده است در حالی در زندان به سر می‌برد که پرونده او با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شده است.

دوات آنلاین-زنی که متهم است شوهرش را با همدستی دو مرد به قتل رسانده است در حالی در زندان به سر می‌برد که پرونده او با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شده است.

 

رسیدگی به این پرونده از زمانی آغاز شد که زنی جوان به پلیس آگاهی استان فارس رفت و خبر داد شوهرش گم شده است. این زن گفت: همسرم به نام حمید بی‌خبر از خانه بیرون رفت. وقتی بازنگشت نگرانش شدم اما تماس با تلفن همراهش فایده‌ای نداشت و او جواب نداد. هر جا را که به فکر می‌رسید دنبالش گشتم اما اثری از او پیدا نکردم به همین دلیل تصمیم گرفتم موضوع را به پلیس اطلاع بدهم.

 

کارآگاهان با آغاز تحقیقات به این نتیجه رسیدند که هیچ ردی که از زنده بودن حمید حکایت داشته باشد وجود ندارد. از سویی آنها پی بردند حمید با همسر خود به نام زیبا به شدت اختلاف داشت به همین دلیل آنها به زیبا ظنین شدند و تصمیم گرفتند از او بیشتر تحقیق کنند اما وقتی به خانه این زن رفتند فهمیدند او انجا را ترک کرده است. همین امر باعث شد زن جوان بیش از قبل در مظان اتهام قرار بگیرد.

 

در حالی‌که تحقیقات پیرامون این پرونده ادامه داشت ماموران مطلع شدند جسد مردی ناشناس در یک گودال پیدا شده است. آنها وقتی به محل کشف جنازه رفتند متوجه شدند این فرد همان حمید است. روی پیکر مقتول اثری از درگیری و جراحت وجود نداشت با این حال همه شواهد از جمله پوشش متوفی نشان می‌داد او در خانه جان باخته و سپس جسدش به این محل منتقل شده است.

 

کارآگاهان که دیگر تردیدی نداشتند زیبا در مرگ شوهرش گناهکار است جست‌وجو برای یافتن او را بیشتر کردند و سرانجام توانستند زن جوان را بازداشت کنند.

 

زیبا ابتدا سعی داشت با انکار خودش را تبرئه کند اما وقتی فهمید پلیس از اختلافات او وشوهرش مطلع است چاره‌ای جز بیان واقعیت پیش روی خود ندید و اعتراف کرد حمید را با همدستی دو مرد به قتل رسانده است. او گفت: شوهرم مردی بداخلاق بود و مرا خیلی اذیت می‌کرد. از زندگی با او خسته شده بودم اما حمید حاضر نبود مرا طلاق بدهد و به رفتارهای بدش ادامه می‌داد برای همین دنبال راهی بودم تا از این وضعیت نجات پیدا کنم. موضوع را با دو مرد که از بستگانم بودند در میان گذاشتم و انها قبول کردند به من کمک کنند شوهرم را بکشم. آنها قرص خواب‌اور خریدند و من به شوهرم خوراندم و او از حال رفت بعد دو مرد که در خانه را برایشان باز گذاشته بودم داخل آمدند و دیدند شوهرم مرده است. سپس آنها جسد را در ماشین گذاشتند و از خانه بیرون بردند.

 

ماموران بعد از شنیدن اظهارات زیبا دو همدست او را شناسایی و بازداشت کردند. این دو مرد وقتی فهمیدند زن جوان همه چیز را برایش پلیس تعریف کرده است به جرم خود اعتراف کردند. یکی از انها گفت: زیبا از اقوام من بود و وقتی مطلع شدم شوهرش چه رفتارهایی با او می‌کند دلم سوخت و خواستم کمکش کنم از این وضعیت خلاص شود البته من فقط در انتقال جسد کمک کردم و نقشی در قتل نداشتم

 

متهم دیگر نیز اظهاراتی مشابه را مطرح کرد. در ادامه قرار مجرمیت و کیفرخواست علیه متهمان صادر شد و آنها به زودی پای میز محاکمه می‌روند.

 

منبع: شرق

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.