2019/05/23
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲ خرداد
خیانت‌زن بعداز15‌سال زندگی مشترک

خیانت‌زن بعداز15‌سال زندگی مشترک

مردی بعد از 15 سال زندگی مشترک با دیدن چت‌های تلگرامی همسرش به خیانت این زن و رابطه با همکارش پی برد.

دوات آنلاین-مردی بعد از 15 سال زندگی مشترک با دیدن چت‌های تلگرامی همسرش به خیانت این زن و رابطه با همکارش پی برد.

 

به گزارش دوات آنلاین رئیس پلیس فتا استان یزد در این باره گفت: رعایت حدود روابط در زمان فعالیت در شبکه‌های اجتماعی یک اصل است که کاربران به خصوص متاهلین باید بیشتر به آن توجه کنند.

 

سرهنگ دوم مرتضی ابوطالبی توضیح داد: مردی با حضور در پلیس فتا از همسرش به دلیل خیانت به وی و ارتباط اینترنتی با همکارش که در یک اتاق مشغول به کار است، شکایت کرد.

 

وی افزود: با توجه به اظهارات شاکی معلوم شد از مدت‌ها پیش در پی بهانه جویی‌ها و تغییر رفتار همسرش، احتمال رابطه ‌پنهانی همسرش با شخصی در ذهنش جرقه خورده که تصمیم می‌گیرد به صورت نامحسوس مخاطبان و چت‌های تلگرامی او را بررسی و علت تغییر رفتارش را پیدا کند.

 

رئیس پلیس فتا استان یزد خاطرنشان کرد: شاکی مدعی شده که پس از بررسی تلگرام همسرم به مدت چند روز، متوجه شدم او با مردی از همکاران خود که بعدا متوجه شدم در یک اتاق مشغول به کار هستند، از طریق تماس و پیام‌های تلگرامی ارتباط دارد و همسرم کمک مالی نیز به او داشته است.

 

سرهنگ ابوطالبی یادآور شد: پس از بررسی ادله‌های مربوطه اعم از پرینت‌های حساب همسر شاکی و ... با دستور قاضی پرونده شاکی به همراه همسرش به این پلیس احضار، که متهمه بعد از رو برو شدن با ادله کشف شده به ارتباط خود با همکارش اعتراف کرد که پرونده پس از اخذ اظهارات همسر شاکی به دادگاه ارجاع شد.

 

این مقام ارشد انتظامی در خصوص آسیب‌های روابط در فضای مجازی افزود: گسترش روابط دوستی در دنیای مجازی، در کنار محاسن اندکی که دارد، معایب بزرگی نیز در بر داشته و بسیاری از زنان و مردان متاهل، به دلیل فضای آزادی که شبکه‌های اجتماعی در اختیارشان قرار می‌دهد، وارد روابط نا‌متعارفی شده و تصور می‌کنند که این نوع رابطه‌ها صرفا یک سرگرمی است. اما در طولانی مدت اثرات مخربی را متوجه خود و کانون خانواده‌شان می‌کنند.

 

وی در ادامه گفت: به طور مثال نمونه پرونده‌های همچون مورد بالا که اشاره شد در محیط های اداری به بهانه‌های مختلف کاری و ...، با افراد مختلف وارد گفت‌وگو می‌شوند اما رفته رفته، صمیمت روابط افزایش یافته و دامنه ‌آن گسترده می‌شود. روابطی که بدون هیچ‌گونه مانعی، رشد یافته و دامن‌گیر بسیاری از زندگی‌ها شده و مسبب طلاق بسیاری از زن و مردها در سطح جامعه شده که والدین باید دقت داشته باشند که فرزندان خود را قربانی لذت‌ها و سهل انگاری خود در فضای مجازی نکنند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
Sima 1397/09/14
اولا اینگونه ارتباطات هیچ ربطی نه به فضای مجازی داره و نه محیط کار اینگونه افراد خودشون مشکل دارند چون مشاهده شده که خیلی از افراد خانه دار و بیسواد متاهل دارای ارتباطات حتی نامشروع هم بودند و بیشتر به سطح فرهنگ و طبقات پایین جامعه مربوط میشه و در مورد همکار بودن و شبکه های اجتماعی سیاه نمایی نکنید لطفا.
باران 1397/09/14
کی گفته طبقه های پایین جامعه مشکل دارن؟؟؟!!!این امارو از کجا اوردین که عامل فساد طبقه های پایین و بی سواد هیستن؟
Javab 1397/09/15
سیما که ارتباطات نامشروع را از طبقات بالا پاک میکنی! اگه مقصودت طبقات جامعه است که بهتره بدونی سه دهک پایین جامعه سالمترین و پاک ترین از هر نظر هستند پس خود بزرگ بین نباش که غرور و تکبر آفت آدمی است تحقیق کن حرف با مدرک بزن افتراء هم نگو××× ممنوع×××
1397/09/15
خیانت بالاو پایین نداره یک عامل و دوعاملم دخیل نیس اگر مردوزن باهم خوشرفتار باشن اگر نیازهای همو برطرف کنن چه عاطفی چه مادی اگر هرکسی طرفشو با طرف بهتر مقایسه نکنه اگر همو درک کنن محبت کنن هیچ وقت هیچ جا کسی خوشش از خیانت نمیاد اخه خیانت واسه لذت بردن بیشتره معلومه از طرفش لذتی نمیبره که دامن به خیانت میزنه ولی درهرصورت هستند افرادی که مریضن همه جوره هواشو داری بازم تن به خیانت میده این دیگه مشکل خودشه ربطی به جامعه و فضاو ...این چیزا نداره

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.