2019/05/23
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲ خرداد
بیوگرافی کامل نیکی نصیریان، بازیگر نوجوان نقش آهو در سریال بانوی عمارت

بیوگرافی کامل نیکی نصیریان، بازیگر نوجوان نقش آهو در سریال بانوی عمارت

نیکی زمانی که 6 ساله بود در سریال بزنگاه به کارگردانی رضا عطاران بازی کرد. جسارت او در مواجهه با دوربین آنقدر بود که همان زمان عطاران اعلام کرد اگر این کودک در سینما بماند یکی از خوش‌آتیه‌ترین‌ها در این عرصه خواهد بود.

دوات آنلاین-نیکی نصیریان بازیگر نوجوانی که این روزها در نقش آهو سریال بانوی عمارت به تلویزیون آمده‌است نوجوانی 15 ساله‌است که توسط رضا عطاران وارد عرصه هنر شد.

 

نیکی زمانی که 6 ساله بود در سریال بزنگاه به کارگردانی رضا عطاران بازی کرد. جسارت او در مواجهه با دوربین آنقدر بود که همان زمان عطاران اعلام کرد اگر این کودک در سینما بماند یکی از خوش‌اتیه‌ترین ها در این عرصه خواهد بود.

نیکی هنوز لحن کودکانه خود را حفظ کرده است. او از اینکه یکبار کارگردان او را دعوا کرده چون هندوانه‌ای که برای صحنه بود را خورده‌است می گوید.

 

نیکی نصیریان یک برادردارد که رابطه بسیار نزدیکی با هم دارند.

 

او درباره این که چه طور وارد سینما و تلویزیون شده است می‌گوید: اولین کارم در 6 سالگی با آقای عطاران بود دخترعموی مادرم من را معرفی کرد. از من تست گرفتند و قبول شدم و اینطوری بود که وارد سینما شدم. راستش من اصلا نترسیدم دوربین هم باعث نشد بترسم و کار خودم را می‌کردم. نمی‌دانم چطوری شد که من اصلا نترسیدم. آقای عطاران هم تعجب کرده‌ بود. می گفتند کارکردن با بچه‌ها سخت است چون آنها از دوربین و غریبه‌ها می‌ترسند و زمان می‌برد تا عادت کنند اما من اصلا نمی‌ترسیدم.

برای نیکی یکی از سخت‌ترین کارهایی که حین بازی باید انجام دهد گریه کردن است و هنوز هم از نظراو این کار خیلی سخت است او می‌گوید: من همیشه موقع ناراحتی هم می‌خندم به خاطر همین وقتی به من می‌گفتند گریه کن با اینکه حس ناراحتی را به خود می‌گرفتم اما می‌خندیدم. چون حس درونی‌ام خنده‌ بود البته حالا خیلی بهتر شده‌ است اما وقتی بچه‌ بودم خیلی سختم بود گریه الکی بکنم. البته وقتی از من تست گرفتند برای بازیگرشدن گفتند که گریه کنم آنجا گریه کردم اما خیلی سخت بود. بعدها وقتی سرسریال باید گریه می‌کردم یک روز کارگردان آنقدر به من سخت گرفت که گریه‌ام درآمد و بعد گفت خب حالا این شد و فیلم‌برداری کردند. بعد هم جاهایی که نمی‌توانستم با اشک مصنوعی گریه‌ برایم درست می‌کردند .

 

نیکی دختر خوش اخلاقی است. او به گفته هم‌بازی‌هایش همیشه می‌خندد و یکی از سختی‌های کار کارگردانان با او این است که بیش از حد خونسرد و خوش اخلاق است. او اصلا حین بازی استرس نمی‌گیرد و با دوربین مانند انسان واقعی برخورد می‌کند.

 

نیکی نصیریان می‌گوید هیچ وقت هیجان بازیگری را درک نکرده‌ است چون هیچ وقت از دوربین نترسیده : زمانی که جلوی دوربین رفتم انقدر بچه‌ بودم که اصلا نفهمیدم چه شد. همه تعجب می‌کردند اما من واقعا نمی‌فهمیدم چه کار بزرگی می‌کنم به همین خاطر هم هیچ وقت هیجان بازیگری را آنطور که بازیگران دیگر می‌گویند درک نکردم.

البته اینهمه آرامش مقابل دوربین برای او دردسرساز هم شده‌است و تنها باری که با یک کارگردان دعوا کرده به خاطر همین آرامش و نترس بودنش است. او خاطره‌ای را تعریف می‌کند: در تمام کارهایی که کردم فقط یک کارگردان با من دعوا کرد و داد زد. من بچه‌ بودم و هندوانه‌ای که برای صحنه فیلم‌برداری خریده و قاچ کرده‌ بودند را خوردم. وقتی کارگردان خواست فیلم بگیرد دید هندوانه نیست سرم داد زد که چرا خوردی این هندوانه برای صحنه بود. من خیلی ناراحت شدم خجالت کشیدم اما در نهایت با کارگردان آشتی کردم و هندوانه جدید که آمد او هم عصبانیتش برطرف شد و دوباره خودش آمد و با من آشتی کرد.

 

نیکی کاملا حرفه‌ای در حوزه سینما کار می‌کند او با اینکه سن کمی دارد اما از اینکه می‌تواند از این حرفه پول داشته‌باشد بسیار خوشحال است : هربار که به من پول می‌دهند من آن را می‌شمارم از شمردن پول خیلی لذت می‌برم. اصلا یک جوری می‌شوم. مدیریت پولهایم با مادرم است او پولها را برایم جمع می‌کند خب راستش من با این سن پول زیادی دارم. اگر با خودم باشد همه‌اش را برای خودم خرج می‌کنم اما مادرم اجازه نمی‌دهد. کمی از پول را لباس و  ... می خرد و بقیه‌اش را در بانک می‌گذارد تا برایم سرمایه شود.

چهره نیکی در فیلم‌ها و سریالهایی که بازی می‌کند کاملا طبیعی و بدون گریم است به همین دلیل است که چهره‌ای بسیار جذاب و طبیعی دارد او می‌گوید: در همه کارها بازیگران را گریم می‌کنند خیلی روی صورت آنها کار می‌کنند اما اصلا به صورت من دست نمی‌زنند. من تا قبل از سریال بانوی عمارت فکر می‌کردم وقتی گریم نمی‌شوم یعنی بازیگر نشدم اما آقای آیت‌الهی به من گفت که این یک حسن برای توست. راستش من دوست دارم گریم شوم و یکبار هم بازی با گریم را امتحان کنم. اما تا حالا پیش نیامده روی صورتم کار زیادی انجام دهند بجز یکبار که زمین خوردم و صورتم کبود شد و برایم فوم زدند.  

این هنرپیشه یکی از طرفداران برنامه کودک است او می‌گوید: من برنامه کودک نگاه می‌کنم وقتی هم برنامه را دوست نداشته‌باشم فیلمهایی که بازی کردم را نگاه می‌کنم اشکالاتم را می‌بینم و گاهی هم با خودم می‌گویم مثلا اگر اینطور بازی می کردم بهتر بود.

 

او این روز ها بیشتر سریال خارجی و فیلم می‌بیند و دوست دارد تنها به استعداد خودش تکیه نکند و به صورت آکادمیک هم سینما را دنبال کند.

 

هرچند نیکی در یکی از گفت و گوهایش در دوران کودکی گفته‌بود که دوست دارد پزشک شود اما حالا می‌گوید: من فکر می‌کنم بعد از دیپلم به صورت کاملا حرفه‌ای و آکادمیک سینما را دنبال کنم. واقعیتش من خیلی این حرفه را دوست دارم و فکر می‌کنم راهم را پیدا کرده‌ام من از کودکی وارد دنیای حرفه‌ای شدم و فکر می‌کنم باید بیشتر و بیشتر بدانم و با کارگردانهای بزرگ کار کنم. اگر تلاش زیادی نکنم نمی‌توانم یک هنرپیشه واقعی شوم.

او درباره تجربه کاری‌اش در سریال بانوی عمارت می‌گوید: احساس کردم بزرگ شدم من یکی از نقش‌های اصلی را دارم سریال با من شروع می‌شود و این برایم موفقیت بزرگی است. من خیلی تلاش کردم آقای آیت‌الهی خیلی کمکم کردند و فکر می کنم متفاوت‌ترین نقشم را  بازی کردم. به نظر من این سریال بسیار پرمخاطب خواهد شد. چون عاشقانه‌ است. برای شخص من خیلی جذاب بود با اینکه می‌دانم داستان چیست و چه اتفاقاتی می افتد اما بی‌صبرانه منتظر پخش آن بودم.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
1397/10/03
خیلی زیبا بازی کردند
آرمان 1397/10/04
متاسفانه هیچ گونه اکتی توی چهره شون دیده نمیشه و این اصلا خوب نیست. بالاخره یک جایی باید ناراحتی و غم هم بروز داده بشه! اما در تمامی سکانس ها ایشون یک شکل بودن. شاید اگر برای نقش آهو هم تست میگرفتن فرد بهتری رو انتخاب می کردن.
امیر 1397/10/05
بسیار تا بسیار زیبا بازی کردن وقت خوشحالی چهره جذاب و در ناراحتی هم غم رو میشه دید توی چهرشون قرار نیس همه یه شکل مفهوم رو برسونن ک هر کسی یه جور بروز میکنه جذاب و دوست داشتنی هستن
شهلا 1397/10/05
عالی بازی کردن ،من که خیلی دوستش دارم
Ayda 1397/10/06
بنظرمن اونقدرا هم صورتش زیبا نیس ک روش گیریم انجام نشه بنظرم گیریمش‌کنن خیلی بهتره
yeganeh 1397/10/17
کسی نظر تو رو نخواست
س 1397/10/22
اتفاقا ساده و زیبا
مهتاب 1397/10/06
وایی نه اصلا نه از بازیش خوشم میاد نه از چهره اش زشتش کردن انگار سیاه پوسته بخدا خنده داره خخخخ جک سریاله چه اسمی اهو خخخ
دختر شرقی 1397/10/11
حسودا چطورننن؟؟؟؟ امر دیگه ای دارین؟ نظر دیگه ای؟ اصلا شما چه باهوشی.... نظراتم عین خودت
زینب 1397/10/06
بهترینه هر کی میگه زشته حتمن خود ش زشت من خودم بازیگرم به عنوان یک همکار می گویم
1397/10/06
عالی.عالی عالی.آفرین براین بازیگرنوجوان
حسام 1397/10/06
سلام.چهره اش زشت نیست معمولیه.قرار نیست بازیگرا همه جز زیباترینها باشند.اصلا کی گفته بازیگر باید خیلی خشگل باشه.اگه همه خوشگل باشن فیلم مصنوعی میشه.پانته آ بهرام و فاطمه معتمد آریا بهترین بازیگران زن ایرانند که چهره زیبایی ندارن ولی در بازیگری استادن.
حمیدرضا 1397/10/07
بعضی می گن رشته تجربی درس میخونه و می خواد تو دانشگاه بره داروسازی ولی اینجا. میگن میخواد بعد از دیپلم بر تو کار سینما اخر تکلیف چیه ولی خیلی خیلی خوب فیلم بازی میکنه عااااااااااالییییی
1397/10/07
من که ازبازیش خوشم میاد
امیر اسماعیل زاده 1397/10/07
من که با خانواده سریال را دنبال می کنیم بازی خانم نصیریان عالی وبی نقص است انشا الله در کار سینما همیشه موفق باشند.
الهه 1397/10/07
نیکی بسیار زیبا بازی میکند چهره ای بسیار اصیل ایرانی و دوست داشتنی دارد
1397/10/07
عااالیه بازیشون, نسبت به تجربه شون, اول قرارشون میدم,اما در مقایسه بعد از آقای پناهی و آقای منظور
حلما 1397/10/07
اینجا گفته خیلی جذاب و خوشگل ه اما اصلا اینجوری نیست انگار از دماغ فیل افتاده خیلی هم مصنوعی بازی میکنه
بانو 1397/10/11
تو خوبی .. بازیگر های حرفه ای میگن خوبه اونوقت تو داری میگی بده اگه تو خوب بودی تورو می ذاشتن
ffff 1397/10/23
واقعا نمیدونم شماها چه مشکلی با بازیگرای سینما تلوزیون دارید خب میخوایید دیده بشید برید دنبالش چرا به بازیگرا توهین میکنید
F 1397/10/08
سلام نیکی جون،عالی بازی میکنی عالی ازهمه نظر بیستی منم اندازه خودتونم ۱۵سالمه وبازیتونو بسیار بسیار تحسین میکنم.
ایدا 1397/10/08
واقعا زیباست عالیه بقیه حسودن بی جنبه ها
F 1397/10/08
عالیه دوستت دارم نیکی جون کار بازیگری خیلی سخته تمرین وای درک میکنم ناراحت نشو از حرفشون اینا خیلی حسودن عالی بیست
هلیا 1397/10/09
بازیگر خوبی هستن ولی صورت نیکی یک سری مشکلات داره میشد که هم بهتر بازی کنن و هم بهتر گریم شن
1397/10/09
چقدر من این دختر رو دوست دارم هم چهرش جذابه هم دخترخوبی به نظر میادد
عباس فعله گری 1397/10/09
بازیگر خیلی خوبیه و من بازیشو خیلی دوست دارم
شهلام 1397/10/09
نیکی جون من که عاشقتم خیلی عالی پیش میری ان شاءالله همیشه موفق باشی
ادریس زارعی 1397/10/09
خانم نصیریان خسته نباشی الحق که عاللللللی پیش میرید خیلی نقشتونو به زیبایی ایفا میکنید خسته نباشید.
1397/10/09
بسیار خوب وعالی.نقش برجسته سریال
امیرحسین 1397/10/09
حرف نداره عاشقشم
ابی 1397/10/09
آرامش خاصی توچهرشون هست خیلی خونسردهستن نیکی خانوم براتون ارزوی موفقیت دارم
1397/10/09
بازی خانم نصیریان عالیه
1397/10/10
بازیگر خوبی هستند
حسن از بجنورد 1397/10/10
بازیگر خوبیه و نقشش رو هم خوب بازی میکنه باید تشویق بشه که آینده اش بهتر بشه آفرین👏👏👏👏👏👏
نرگس 1397/10/10
خیلی خوب بازی میکنه
ساجده 1397/10/10
متاسفانه این بازیگرچهره ی خوشایندی نداره وجذابیتی نداره ازنوع لباس پوشیدنشم معلومه که دخترشلخته ای هست اصلاتوفیلم بازی کردنشم احساسی جریان نداره من که چهارده سالمه ازاین بیشتربلدم باری کنم
دختر شرقی 1397/10/11
کاشکی نمی گفتی .... الان قشنگ همه کسایی که اینو خوندن فهمیدن تو یه حسود و بیریختی بعد ام اگه انقدر از بازیگری سر در میاری باید اینو میدونستی کار گردان و نویسنده گفتن اینطور بازی کنه
سعید 1397/10/11
مگه خودش لباس میپوشه و خودش گریم‌میکنه دوستان‌نمیدونید راجب این‌مسائل نظر ندید تورو خدا فوق العادست ایشون .ری اکشن و حسش عالیه .فیلم بازی نمیکنه خودشه .
راهی 1397/10/11
به نظرم یه جورایی زیر پوستی بازی میکنه البته شاید نا خواسته باشه ولی عالیه عالی به نظرم به قول دوستمون که فرمودند هیچ اکتی نداره برعکس من بازی رو با چشمای ایشون حس میکنم غم شادی و نگرانی ختما که نباید با میمیک صورت بازی کرد
1397/10/11
عالی عالیه انشاالله موفق باشی
علی 1397/10/11
به نظر من هم بازیگر خیلی خوبیه و خیلی هم دوست داشتنیه
روژان 1397/10/11
موفق باشید عزیزم من از همون موقع که با آقای عطاران بازی کردید گفتم این دختر عالیه. و خیلی خوبه که می خواهی حرفه ای دنبال کنی .
فروزان 1397/10/12
بازی بسیار زیبای ارائه دادید و بسیار طبیعی و راحت بودید. چهره معصوم و دوست داشتنی دارید. همیشه موفق باشید.
فهيم 1397/10/12
نيكي جان اولا خيلي عالي و جذابي دوماً خيلي طبيعي بازي ميكني من كه عاشقانه دوست دارم و تمام حسات به من بيننده القا ميكني! برات بهترين ها آرزو ميكنم ! اون افرادي كه منفي مينويسن يا خيلي بچه هستن يا خيلي حسودن يا كه خودشون انتخاب نشدن!!
مژده 1397/10/12
برای نیکی عزیز بهترینها را آرزومندم واقعاً خیلی زیبا بازی کردی و من از روز اول در سریال بزنگاه خیلی خیلی خیلی ازت خوشم اومد آفرین به این همه زیبایی. امیدوارم که در تمامی مراحل زندگیت در کنار مادر و پدرت موفق باشی.
1397/10/12
نيكي جان هميشه اينطوري خوب باش
محمد 1397/10/12
به نظر من عالیه خوب بازی میکنه هر کی میگه بازیش بده از حسودی انشالله موفق باشی عزیزم
Hanie 1397/10/12
ای کاش همیشه انقد خوبو ساده بمونه❤😍
علی❤ 1397/10/12
نیکی جون‌ خیلی بانمکی وخوشگل ونقشت هم قشنگ اجراشد دربانوی عمارت وخیلی دوستت دارم من به عشق تو این مجموعه زیبا رو دنبال میکنم
صدیقه 1397/10/12
نیکی خیلی چهره زیبایی داره و تو دل برو ولی امید وارم بعدها که بیشتر تو سینما دیده شد بد حجاب نشه مث بقیه ی بازیگرای زن ایرانی متاسفانه
مصطفی 1397/10/12
نیکی جان عالیه بازیت عاشقتم
مرمر 1397/10/13
عالی بودی عزیزم افرین من خیلی نقشتو در بانوی عمارت و کلا شخصیتتو دوستدارم .موفق باشی
1397/10/13
سلام این نوجوان در سن رشد است سه سال دیگه متوجه میشین چقدر بانمکه
هستی 1397/10/13
عالیه بازیت منم فقط یه سال ازت کوچیکترم.عاشقتم
لیلا 1397/10/14
نیکی جان خیلی خوب بازی کردی منم مثه اون دوستمون امیدوارم مثه بقیه بازیگرای خانم بعدا بی حجاب نشی.ایشون هنوز خیلی جوونه به امیدموفقیت های فراوان.
1397/10/14
بازی خانم نصیریان منو یاد دخترم میندازه که ریلکسه وبا ارامش کاراشو انجام میده ...ممنون از بازی خوبتون عالیه
فاطی 1397/10/14
آفرین نیکی جون خیلی خوب بازی کردی هیچکس بهتر از خودت نمیتونست این نقش رو به این خوبی ایفا کنه ،آفرین به کارگردان بخاطر انتخاب تو
1397/10/15
عالی بود
1397/10/15
منم بچه بودم مثل این دختر خانم صورتم یکم باد داشت.و شاید بشه گفت خیلی نوجونیم شبیه ش بود..اون یک نوجوون ۱۵ ساله هست.یعنی چی بحث رو زشتی و زیبایی?مطمئنا بزرگ شه از اینم قشنگ تر میشه مثل خود من. چقدر نادان هستن کسایی که چهره یک دختر نوجوون رو مسخره می کنن
1397/10/15
همونطور که تو بچگی اش جذاب و دوست داشتنی بود الانم هست شاید زیبا نباشه ولی جذابه بازیشم در همین سن و سال فوق العادست
مهدونی 1397/10/16
بنظرم بازیگر خوبی هستید ...وچهرتون برای یک نوجوان بسیار بانمک وجذاب هستش.
رضا 1397/10/16
خیلی خیلی درنقشش غرق شده بنظرمن بهترین بازیوکرده
مسعود 1397/10/16
ایشون خیلی نقششون رو زیبا اجرا کردن فوق العاده بودن هرکسی بد میگه از ایشون مطمئن باشین از روی حسادته
غزال 1397/10/16
درفیلم خیلی چهره مهربان دلسوز وفادار وکاملا درنقش اهو بازی میکردن با توجه به سن کمی که دارن من نیز عاشق بازیگری هستم ولی قسمت نشدانشالله ایشان موفق باشند
حسین 1397/10/16
من از بازی آهو خیلی خیلی راضی بودم عالی بود حیف که تمام شد
پادشاه شرقی 1397/10/16
عالییی عزیزم نقشت خوبه اصلان به اونای که ازت بعد میگن توجه نکن توعالی باین که هم سنو سالیم ولی کارت عالی موفق باشی
ساناز 1397/10/17
نقش اصلی فیلم که خیلی توی دید بود شما بودید خانم نصیریان
زی زی 1397/10/17
نیکی جونم خیییییلیییییی خوب بازی کردی منم بازیتو خیلی دوست داشتم واقعا خوب بودی .انشا الله همیشه موفق باشی و بقول دوستان همراه با حفظ حدود الهی و حفظ حجاب بتونی پیشرفت کنی.😘😘😘😘
آرزو 1397/10/17
نیکی جان نقش آفرینی و هنرمندیت را تحسین میکنم. ظاهر ساده و زیبای نوجوانیت زیبایی نقشت را دو چندان کرد. ان شالله آینده ای درخشان با توکل بخدا پیش رو داشته باشی.
ناهید 1397/10/17
عالی بودی به نظرم تو بانوی عمارت پدیده بودی
1397/10/17
بنظرم ایشون اولین کسی هستن که بدون ارایش و گریمن اخه چون خانمایی نظرشون هست ایشون زشت شدن حقم دارن چون خودشونو همش با گریم دیدن. و فکر میکنن خیلی خوشگلن و خوشگلی به اینه که کلا خودتو مصنوعی کنی به نظرم بسیار عالی بازی کردن و بسیار هنرمند هستن
ستایش 1397/10/17
خوشگل نیست ولی تو دل برو خیلی عالی بازی میکنه
جواد 1397/10/17
برای خانم نیکی نصیریان آرزوی موفقیت دارم موفق باشی
هادي 1397/10/18
اگر به ديدگاهاي منفي توجه كنيد، ميبينيد كه همگي خانم هستند واين نشون ميده كه كمي حس مغرضانه توام با حسادت دارند. بازي خانم نیکی نصیریان در سریال بزنگاه گوياي همه واقعيت ها و هنر اين سركار خانم ميباشد و در آخر همين بس كه بنظر آقاي عطاران بعوان يك كارشناس ايشون "یکی از خوش‌اتیه‌ترین ها در عرصه سينماست"
mohammadkhoram1373@gmail.com 1397/10/18
واقعا این دختر خانوم با این سن کمش محشر بازی کرد بعضی از علما اینجا یجوری نظر میدن انگار هفت پشت شون منتقد سینمای ایران و هالیوود و بالیوود و بقیه سینماهای جهان بودن بابا یکم از حسادت هاتون کم کنین یکم کمک کنیم بهمدیگه .این بنده خدا که راه خودشو ادامه میده ولی ما تنها مردمانی هستیم که از پیشترفت هموطن خودمون خوشحال نمیشیم و سعی در پایین کشیدن اون داریم خانوما که محشرن.مدیونین فکر کنین دارم بهتون میگم حسودین امیدوارم کارشو همینجوری خوب پیش ببره وواقعا عالی💕💖💕💖💕💖💕💖
گیسو 1397/10/18
بازیشون بدنبود
راضیه 1397/10/18
نظر لازم نیست بدن پسر
لعیا 1397/10/18
منم این رشته را دوست دارم و هم سن و سال شما هستم خانم نصیریان و امیدوارم به رشته ای که علاقه دارم برسم
لعیا 1397/10/18
واقعا خوب بودین نیکی خانم 😘منم یک سال از شما کوچیک ترم و علاقه ی خاصی به بازیگری دارم 😊به مادرم که گفتم مثل اینکه مخالفتی نداره ... امیدوارم به خواستم برسم ... ایشا ا... موفق باشی 🙃
مهتا 1397/10/19
صورتش زیبا بازیش خوب بزرگتربشه عالی میشه موفق باشی عزیزم با تلاش بسیار
1397/10/19
عالی
مرسانا 1397/10/19
عالی بود خوش به حالش
علی 1397/10/19
خیلی عالی بازی کردین, ریلکس و خونسرد بودین
ناشناس 1397/10/20
به نظر من، آهو یک دختر قاجاری با روحیه نوین بود. یعنی هم مغرور و هم خلاق و جسور جهت پیشرفت و ترقی. این نقش رو خیلی خوب بازی کرد. در مورد چهره هم , با نظر کارگردان موافقم.
اسماء 1397/10/20
خوب بود اما با تجربه نبود اگه کمی بزرگ بشه ازاین بهتر میشه هنوز بچه است
1397/10/20
خدایی قشنگ بازی کردی.خیلی پخته تر ازسنت نشون میدی.
yas 1397/10/20
واقعا فیلمو به هم زدی
1397/10/20
عالی بودی عزیزم
یاسمین 1397/10/20
پزشک بشی بهتر از بازیگری است اصلا نمی تونی خوب بازی کنی
1397/10/21
عالی عالی نیکی بازی میکنه
زهرا 1397/10/21
عالی بودی دختر
عسل 1397/10/21
عالی بازی کردی چقدر بعضیا حسودن
نساء 1397/10/22
ترکوندی افرین اینده خوبی برات ارزو میکنم
ف 1397/10/22
عاااااااالیییی هستن ایشون
1397/10/23
عالی بودی شغل درستی برات اما اگاه باش وکیل نشو اونقدر وکیل هست که به تو نوبت نمیرسه
1397/10/23
باسلام اتفاقا بسیارزیباایفای نقش کردن
ستاره 1397/10/23
عالیه
1397/10/25
خیلی عالی بازی کردن ، چهره ساده و بی آر ایشش رو هم خیلی دوس دارم ایشالله که همیشه موفق باشن
1397/10/26
نیگی جون برات آرزوی موفقیت میکنم‌.خیلی خوب و عالی بازی کردی .انگار اصلا جلوی دوربین نبودی .خیلی طبیعی و راحت.عالی بودی عالی.
1397/10/27
قیافه اش معمولی و بازیشونم خوب بود اما عالی نبودامیدوارم موفق باشن
فرشته راد 1397/10/30
با سلام به همه بعد مدتها از دیدن بازی یک نفر در فیلم لذت بردم به نظر من خیلی طبیعی در نقش جا افتادن و قطعا یکی از بهترین بازیگرهای اینده خواهند شد براشون ارزوی موفقیت دارم من این فیلم رو بیشتر بخاطر نقش زیبای ایشون می دیدم. و فقط یه چیز ازشون میخوام اگه یه روزی تو این عرصه جا افتادن فقط فیلم هایی رو بازی کنن که محتوا داره و نه هرفیلمی....
آتنا 1397/11/02
هیچ عکس العملی توچهره ش دیده نمیشداتفاقابرعکس تعرفایی که ازخودش میکردفقط گریه وماتم وغم روبازی میکرد،قیافه سردی داره،جذب نکرد،کوچیکیاش بانمک بود
1397/11/17
خیلی خیلی خوب بازی میکنه این بازیگر گل کشورمون،من که خیلی بازیشونو دوست دارم
محمد 1397/11/29
سلام و خداقوت عرض میکنم خدمت خانم نیکی بصيري و عزیزان دیگر،بازی خوبی رو شروع کردن و ان شاءالله موفقیت های خوبی رو پیش رو دارند و باید تلاش زیادی کنند و به نظر من گریم نشوند خیلی بهتر و زیبا تر هست.موفق و پیروز و سربلند باشه خدانگهدارتان
د.ن. 1398/02/20
اینقدر دوستت داشتم ( در بازی بزنگاه ) که اسم دخترم را ،،درسا،، گذاشتم ، دختر من چند سالی ازشما کوچکتر است و مثل شما خانم و نازه و باندازه دخترم دوستت دارم و برای شماوهمه دخترای میهنم آرزوی موفقیت دارم...
ریحانه 1398/02/22
واقعا این دختر خیلی قشنگ بازی میکنه صورت خوشگلی داره بدون گریم اینطوریه اگه گریم بشه چی میشه خوشگل و جذاب و دوست داشتنی بعدم اونایی که میگن زشته جهت اطلاع شون این دختر هنوز در حال رشده و روز به روز خوشگل تر میشه
سیما عزیزی 1398/02/22
خیلی مهربون ودوست داشتنی هستی نیکی جون . خیلی به فیلم لطافت خاصی بخشیدی . موفق باشی عزیزم
بارانا 1398/02/29
به نظرمنم بازیش عالی بود . هنوز جاداره تا موفقیت های بیشتر

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.